Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi tobbszor is azt...

Ha egy ferfi tobbszor is azt mondja nekem hogy fura vagyok akkor az mit jelent? Jó vagy rossz ez?

Figyelt kérdés

Megkerdeztem direkt vagy 5 embert hogy tenyleg fura vagyok? Mindenki azt mondta hogy nem!

Ő meg, vagy négyszer elmondta már nekem hogy én fura vagyok.

Nem tudom ezt mit jelent vagy miert csinalja ezt, mert idegsito hogy mindenki normalis csak en vagyok neki fura?


2020. jan. 26. 20:39
 1/9 anonim válasza:
91%
Ez fura.
2020. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi fura?
2020. jan. 26. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Fura vagy, hogy ezt itt kerdezed meg.
2020. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő semmit nem mondott rá....
2020. jan. 26. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Miről beszélgettetek, amikor ezt mondta? Esetleg nem a gondolkodásodra, a viselkedésedre, a beszédedre mondhatta?
2020. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Másoknak miert nem fura a gondolkodasom a viselkedesem stb?

Semmirol nem beszelgettunk csak így mondta

2020. jan. 26. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fura vagy.
2020. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szeret fura lányokkal lefeküdni:)


Én ilyenkor szoktam ezt mondani:)

2020. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta ezt a barátnőm egyszer. Épp a sütiről körülről szedtem le a műanyag papírt. Erre azt mondta: Fura vagy

De ő sem indokolta meg. De erre úgy se tudsz rájönni, mert bármit láthat furának: téged kivülről, vagy bizonyos szokásodat, a gondolkodásmódodat, a véleményedet valamiről, hozzáállásodat valamiről...

Tényleg, ha megint mondja mondd meg neki, hogy többet ne mondja ezt, ha nem mondja meg, hogy mire célozgat, mert ez pl. bunkóság, vagy mert idegesít.

2020. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!