Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egy rossz tulajdonsag ha...

Az egy rossz tulajdonsag ha valaki nagyon hangulatember?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hangulatember és hangulatember közt nyilván van eltérés, van aki tudja kezelni normálisan, vagy szól, elnézést kér: "ne haragudj ma rossz a hangulatom" stb.

Számomra igen, rossz tulajdonság annál aki nem tudja kezelni. Egyik nap például normálisan megbeszélünk valamit, hogy akkor kö9vetkező nap mit fogunk tenni. Hangulata elromlik másnap, ezt nem mondja, hanem bunkón viselkedik, meg úgy reagál mintha semmit se beszéltünk volna meg, meg egyébként is egész nap kibírhatatlan.

2020. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az. Az ilyen ember csak egy marionettbábu aki hagyja, hogy az érzelmei oda-vissza rángassák ahelyett, hogy megtanulná őket kezelni.
2020. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hangulatember vagyok és a többség nagyon rosszul viseli. Azt szokták mondani, hogy azért nehéz, mert nem lehet tudni, hogy ugyanarra a dologra hogyan fogok reagálni, lehet hogy két teljesen eltérő reakcióm lesz. Én sem szoktam tudni, hogy fogok reagálni. Volt egy főnököm, aki szintén hangulatember volt, ha hibázott valaki, akkor vagy azt kapta, hogy hogy lehetett ennyire hülye vagy hogy semmi baj sincsen. Sosem lehetett tudni, hogy mi lesz a reakciója, független volt a hiba súlyosságától.
2020. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!