Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs anyám, mamám, testvérem,...

Nincs anyám, mamám, testvérem, rokonok és apám nem törődnek velem, nincsenek "igaz" barátaim. Hogy lehetek ilyen peches?! Egy fiatal lány.

Figyelt kérdés
Szó szerint magamra vagyok maradva,ráadásul beteg is vagyok.Miért van az,hogy nekem csak ez az élet jutott?!Röhej.
2016. júl. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Minden rendben lesz.
2016. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
amíg nem volt gyakorikerdesek.hu, addig is felnőttek a tinédzserek, te is felfogsz. A többi rajtad áll-
2016. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Én hasonló helyzetben vagyok.
2016. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Az eletben akkor is csak magadra szamithatsz ha korul vagy veve emberekkel... mi a betegseged?
2016. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2. Válaszoló, nagyon nagy, feldobtad az estémet, köszi :))))
2016. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1:Mégis hogy lenne rendben?!Neked lehet rendben lesz,de az nem én vagyok.

#2:Ja,felnőttek,normálisak lettek,ha egészségesek voltak,és volt normális családjuk.Ha nem,akkor nem volt mázlijuk.Amúgy nem vagyok tinédzser már.Azt írtam fiatal vagyok,de nem 16 körüli.Egyszer akar feljönni az ember,hogy kommunikáljon,ha már az otthonában szó szerint senkivel nem tud,erre tessék.

#3:Ezt szomorú hallani.Ha írsz privátot,akkor beszélgethetünk,ha szeretnél. :)

#4:Valamennyire igazad van,de egy normálisabb anyuka nem hagyja magára a beteg gyermekét,és segít neki.(Engem nem hagyott el,nem erre céloztam.) Több krónikus betegségem van,leírom privátban,ha gondolod.

#5:Te egy egészséges,önálló ember vagy,azért tudsz más nyomorán szórakozni.Csak nehogy egyszer te is átkerülj a másik oldalra. ;)

2016. júl. 21. 01:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Még annyi #2:Fiatalon 5 krónikus betegség mellett kíváncsi vagyok mit csinálnál.
2016. júl. 21. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!