Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja ezen az...

Más is tapasztalja ezen az oldalon, hogy elolvasol egy kérdést, gondolod "hát olyan 14-18 lehet", és a kérdés végén ott virít hogy 22-26/L?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire értetlenek és gyerekek a mai lányok (mert nőt nem mondanék) nekem is rengetek ilyenkorú ismerősöm van, de azt hittem csak "én fogtam bele" de egyre több ilyet látok az oldalon. Félre értés ne essék, nem pasi vagyok.

2015. nov. 20. 21:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

Bocsmá' de nem csak lányok. Pasik is.

Igen..ennyire sekélyes külsőségeken alapuló világot élünk.

2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%

ez velem is elöfordult már h olvasom a kérdést és sokkal idösebb, mint gondolom

amikor olyanon hisztiznek mint egy kamasz

nem értem h miért nincs bennük annyi h átlássák

pedig én még fiatal is vagyok hozzájuk képest 17évesként

2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Argloss ***** válasza:
100%

Egy névtelen oldalon nem kell odafigyelnie az embernek a jó hírére. RengeteG ember szórakozásnak használja az ilyen oldalakat.

A hülye gondolkodás meg nem a kor vagy nem függvénye. Vannak ilyen emberek és kész. Persze nyilván hozzájárul a dologhoz a környezet, a neveltetés stb.

2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Most értetlen vagy éretlen?

Mire gondolsz, miben gyerekesek?

2015. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen igen, a pasik is csak most láttam pár friss kérdést, és hogy a csajok milyen hisztit le tudnak itt verni? Hogy 22 éves vagyok és nem kaptam kabátot, meg itthon bántanal 24 vagyok, és a többi.. az ilyenek miért nem állnak a sarkukra? Oké én se az út végén járok, 20 éves vagyok, de én azért nem érzem magam ilyennek. Önálló vagyok, dolgozom, nem hisztizek, hanem küzdök, a változásért, mert nem raktak alám semmit.
2015. nov. 20. 22:03
 6/29 A kérdező kommentje:
Éretlenek, bocsánat, pedig kijavítottam, ezek szerint nem jött össze.
2015. nov. 20. 22:04
 7/29 A kérdező kommentje:
5# például egyből az alattam lévő kérdés. ők bánthatnak én miért nem . (Nem emlékszem pontosan hogy szólt) és 23 éves a lány.
2015. nov. 20. 22:07
 8/29 anonim ***** válasza:
16%

Valahogy nem tudok ezen csodálkozni. A "nőknél" egyre trendibb a mai világban a "tarts el mert nő vagyok" életstílus. És ezt nem csak a pasijuktól várják el, hanem a szülőktől is. Könnyebb plázacicáskodni más pénzén, mint elmenni dolgozni, és megtudni, mit is ér a pénz valójában. Az ilyen csajokon pedig meglátszik az intelligencia is... vagy épp a hiánya. És lássuk be, ezen az oldalon van 1-2 ilyen hölgyemény, akiknek huszonévesen az a legnagyobb gondja, h milyen műkörmöt rakasson fel.

Őket viszont egy pasi sem fogja soha megbecsülni, csak kihasználni.


29F

2015. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Más is tapasztalja ezen az oldalon, hogy elolvasol egy kérdést, aztán csak fogod a fejed, hogy hogy lehet ilyen katasztrofális helyesírása egy huszonévesnek, és elgondolkodsz azon, hogy ezek az emberek vajon jártak-e általános iskolába?
2015. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy tényleg ilyen éretlen a kérdező. De olyan is van, hogy szerencsétlen csak első elkeseredésében, indulatában írja ki a kérdést és azért tűnik első olvasásra gyerekesnek.
2015. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!