Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hatalmas katasztrófa várható...

Hatalmas katasztrófa várható a koronavírus miatt, milliók halhatnak meg, a föld népességének jelentős részére kihathat - mi lesz még?

Figyelt kérdés
1 hét alatt majdbem 10000 beteg, napi szinten többtíz új halott, a fertőzöttek száma újabb többtízezer lehet, akik nem tudnak róla - akár Magyarországon. A munkáltatók erre nincsenek figyelemmel és elvárják, hogy bejárjunk ugyanúgy a tömegközlekedési eszközökkel, a kormány cserbenhagy minket.. újabb apokalipszis várható?
2020. jan. 28. 07:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "újabb"? Volt már apokalipszis? Mert én marhára nem vettem észre. 😄
2020. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes vírusnál megy ez a világvége-pánik, aztán eddig se okozott egy se világvégét.

Mindenesetre én éppen egy olyan regényt olvasok, amiben az emberiség nagy része kipusztul egy vírus miatt - még előbb kezdtem el, mint hogy hallottam volna erről a járványról, de így jó "hangolódás". :D

Én annak vagyok a híve, hogy készüljünk fel és ha megbetegszünk, akkor kezeljük, de előre pánikolni teljesen fölösleges. Pláne addig, amíg ilyen messze a veszély.

Egyedül egy ismerősömért aggódok komolyabban, ő kint él Kínában, remélem nem lesz baja.

2020. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel el kell adni az újságokat kérem.
2020. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Mindig találnak valamit amit felfujhatnak. Mert egy 1.5 MILLIÁRD fős országban párezren megbetegedtek..krónikus betegek és idős emberek közül pàran meghaltak. De ők egy erősebb őszi szellőt se éltek volna túl.

Nem kell pánikot kelteni..persze az összes influencer és az alja média meglovagolja a semmit

2020. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a rossz, ha valakinek ott van a szerette. Pl. a lányom is pár napja jött haza Kínából (egy évig kint tanult). Rossz volt, amikor tudtunk már a vírusról, de ő még ott volt. Szerintem itthon nem kell félnünk annyira.
2020. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd megunják ezt is, mint a harmadik világháborús baromságot
2020. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
11 milliós városban (a világ másik végén) 100halott. Ez veletlenűl sem mondható apokalipszisnek, pláne nem Magyarországon, ahol 1 eset sincs. Előbb halsz meg kórházi fertőzésben.
2020. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Újabb apokalipszis?

Melyik volt az előző?


Nem lesz világégés ebből sem, ahogy másból sem lett.

2020. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Itthon nem kell aggódnunk, viszont nagyon sok minden nem stimmel ezzel a vírussal kapcsolatban.
2020. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
vaaaa
2021. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!