Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen embereknek miért...

Az ilyen embereknek miért muszáj jelentet csinálni?

Figyelt kérdés
Délelőtt elmentem az orvoshoz mert lebetegedtem. Már Tegnap reggel foglaltam egy időpontot magamnak, hogy ne kelljen sorba állnom. 12 perccel a foglalt időpontom előtt be is léptem, köszöntem és vártam a soromat. Ki is szolt az asszisztens, hogy ott vagyok-e mert én következek majd a jelenlegi ember után. Kijött az előttem lévő én pedig teljes természetességgel indultam meg az ajtó felé. Egészen addig amíg egy idős néni NFL játékosokat megszégyenítő technikával és gyorsasággal be nem vágott elém. "Mi a francokat hiszel te itt magadról? Én következek mer én voltam itt! Várd ki a sorodat mint minden normális ember tee!" Mondtam neki, hogy én időpontra érkeztem és az előbb mondta az asszisztens is a nevemet. Nem volt képes ezt sem megérteni mint ha ott sem lettem volna bevágódott a vizsgálóba és becsapta az ajtót maga után. Hirtelen nem is értettem mi történt. Szerencsére az asszisztens ki is zavarta mert látta ezt csodás műsort amit ott rendezett. Amikor kijöttem pont a katonaságról értekezett valamit. Nem is igazán zavarna a dolog ha ma egy helyi facebook csoportban nem írta volna ki a történetet a saját átköltésében amiben én őt arrébb löktem, inzultáltam és hazugságokkal ellene nem fordítottam az asszisztenst. Már írtam a nénire, a lányára de eddig semmi válasz nem született csak a kommentekben a lokál nyuggerek istápolják.

2020. jan. 31. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezekre bármennyi energiát fordítani, csak el kellett volna engedned azt a posztot. Én jót nevettem volna rajta. Végtére is te jutottál be a foglalt időpontodban, ő meg hagy fortyogjon magának a többivel együtt.
2020. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Miért foglalkozol ennyit idegen emberekkel?

Egyébként ezt én is tapasztaltam a napokban, hiába voltam az orvosnál hamarabb, naívan nem álltam az ajtóhoz és beelőzött pár nyugdíjas, akiknek biztos rengeteg fontos dolguk akadt az otthon ülésen kívül. Aztán odaálltam az ajtóhoz és nem érdekelt, hogy ki következett, bementem. Sokak megjegyezték ezt a jelenetet, aztán elmagyaráztam nekik a dolgokat és mentem a dolgomra. Nem is foglalkoztam többet az üggyel.


Amúgy azért ilyenek, mert ingerszegény életet élnek és ez jó pillanat nekik, hogy foglalkozzon velük valaki, de nem szabad törődni vele. Elmagyarázhattad volna te is, hogy időpontod volt.

2020. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát írd oda így ezt a történetet a poszt alá. Legyen szád vissza szólni.
2020. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is benne vagyok ilyen "lokál" csoportokban, mindig szórakozom a hőzöngő nyugdíjasokon.

Mondjuk ilyen esetben valószínű jól felcseszném magam. :D

Zárt csoport?

Én tuti beírnék higgadtan a posztja alá, hogy mi is a sztori-nyugi fognak melléd állni.

2020. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!