Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már, hogy felébredtél...

Volt már, hogy felébredtél rémálom után és elhitted, hogy valós volt az álom?

Figyelt kérdés

Én hajnal fél kettőig fent voltam ma (nem szoktam csak most így adta ki a sorozatom).


Hajnal kettőkor felriadtam, hogy Patkány szerű mozgású távkapcsolók lepték el a szobámat és új ongtam mi a kúra élet fsza van itt címszóval villanyt feloltottam és seprű ragadtam.



2020. febr. 1. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt, nem is egy.


Egyszer azt álmodtam, hogy füveztem és úgy vezettem,akkor még csináltam a kamionos jogsit és felkeltem féltem, hogy megállítottak a rendőrök és akkor bukom az egészet, pedig soha életembe még csak nem is cigiztem elég para volt azt gondolni, hogy nincs jogsim mert bevonták, meg kellett nézni, hogy megvan-e.


Másik az az volt, azt álmodtam hogy vett nekem Apu egy A4-es Audit, de én nem akartam mert van már autóm, és ki kellett néznem az ablakon, hogy tényleg nincs e, konkrétan izzadtam.

2020. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1# köszi ment a zöld 😀


Jöhetnek még mások más hülye rémálmai.

2020. febr. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!