Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor és mitől múlik el a...

Mikor és mitől múlik el a lelkiismeretfurdalás?

Figyelt kérdés
Ha ez lelkiismeret furdalás de lehet hogy kényszergondolat. A sztori az hogy haveromat átvertem abban hogy nincs jogsim és kértem tőle bocsánatot de a nem tudom micsodám ezen lovagol. Pedig én nem szeretném. Futottam ma azután kevésbé éreztem lelkiismeret furdalást vagy kényszergondolatot de most is van. Mondtam magamban akkor hogy de jó hogy ez elmúlt de most is van. Letiltott facebookon és nem tudok neki írni mert összevesztünk. Facebook üzenet meg törölve van. Mondom is magamban hogy többet nem hazudok. Meg ha letiltott akkor nem mindegy. Én úgy érzem hogy kell nyugtatás vagyis az nyugtatna meg könnyen lehet hogy lássam azt a facebook üzit ami törölve van. Szerintetek ez kényszergondolat vagy lelkiismeret furdalás?
2020. febr. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hogy lehet valakit ezzel "átverni" ? Én is ezt szoktam mondani, és ki is nézi az aki nem ismer, de havernak aki gondolom tudta, hogy jártál tanfolyamra, biztos volt beszédtéma..
2020. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom friss az élmény. Kösd le magad valamivel akár nyelvtanulás akár bármi. Tanulságot vond le: többet ne hazudj. Egyébként valamilyen vélt előny miatt csináltad? például " vizsga nem sikerült és nem akartál beégni azért mondtad hogy van"?
2020. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neveltetés, belső érzés megléte/hiánya.
2020. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!