Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van èrtelme az embernek az...

Van èrtelme az embernek az igazságát bizonygatni, ha az érvènyesülését sokan nem támogatták?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Nem is biztos, hogy az ő vélt igazsága az mindenki más igazsága is (nem ismerik el az ő téves, rossz, káros koncepcióját), esetleg valóban igazság-e.

A bombanős példa helyett például te hiába fogod váltig állítani, hogy Hitler nem csinált semmi rosszat, nem biztos hogy sokan egyet fognak veled érteni, bármilyen jól is érvelsz és az igazadnak véled.

2020. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, mert ha az is az igaz, amit te állítasz, akik ezt nem látják át, azoknak csak a szintjükre süllyednél le, ott meg legyőznek a rutinjukkal.
2020. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha semmit nem bizonygatok.


Én tudom az igazat más meg azt gondol amit csak akar.

2020. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cselekedetei mutathatják meg az igazát is egyben szerintem. Sokszor egyedül jobb elindulni.
2020. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs.Ha egy másik perspektívából nézed,sokszor csak a sz4ros egód tombol benned.Ráadásul nem is biztos,hogy jól látja a helyzetet,hiszen nézőpontokról beszélünk.
2020. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!