Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te felsőbbrendűnek érzed...

Te felsőbbrendűnek érzed magad másoknál? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Csak őszintén :)

2020. febr. 2. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Megmondom őszintén ÉN igenis felsőbbrendűnek érzem magamat, ezért sem válaszolok az ilyen kérdésekre, mert egyértelmű. Várjunk csak..! :D
2020. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem felsőbbrendűnek, inkább jobbnak. Pl. Okosabbnak, műveltebbnek, kedvesebbnek. Nyilván nem mindenkinél.
2020. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzem annak magamat, inkább teljesen alárendeltként viselkedek sok esetben.
2020. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én egy Isten vagyok
2020. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Összességében nem, de szerintem sok területe van az életnek, amiben bőven jobb vagyok az átlagnál.


Tegnap hajnalban mondjuk egy régi ismerősöm közölte részegen, hogy szerinte egy elitista f sz vagyok, aki mindenkinél jobbnak gondolja magat. Szerényen nem értek vele egyet. :D

2020. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
felsőbbrendűbbnek nem, de külömbnek igen.
2020. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Régebben gyakran bennem volt ez a tulajdonság,ma már sokkal tudatosabb vagyok rá,és igyekszem nem lenézni senkit.Különbnek én is érzem magam,ha nem száll el az ember agya,akkor ezzel nincs gond.Persze könnyen elszállhat,mert vékony a mezsgye.Vannak szituációk,amikor látom embereken,hogy próbálnak felülkerekedni rajtam és hülyének nézni,mintha nem lenne átlátszó a dolog.Ilyenkor azért elindul egy megvetés bennem,de már jobban tudom kezelni,inkább csak röhögök rajtuk,és kitalálok valami "ellencselt"
2020. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam felsőbbrendűnek, egyedül néhány téren érzem magamat fejlettebbnek, pl. empátiát illetően, valamint 2.5 éve spiritulálisan is tágítom az ismereteimet, és úgy érzem, ennek köszönhetően jobban átlátom az összefüggéseket az életben, mint az átlag.
2020. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!