Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hát nem vicces ez a barátok,...

Hát nem vicces ez a barátok, rokonok közt? De fura hogy másoknál nem látom ezt?

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni hogy fiatal vagyok csinos az átlagos lányokhoz képest,vékony,arcra is szép,régen modellkedtem is. Ennek ellenère inkább a családommal baratokkal rakok ki képet,pózolgatósat sose teszek mint sok lányismerősöm.500 ismerősöm van és szó szerint mindenki 200 like- ot kap,rondák vagy idős asszonyok is,tehát a szépség nem szamit,alig kapok 5-10 likeot.és én minden képet like- olpk a többieknél,de ök nagyon ritkán engem.nyugi 7 éve ez megy sose zavart ilyen dedos dolog,mert én ugyanugy likeolok viszonzatlanul is,csak kicsit bunkó dolog.keveset beszélek ez tény,meg azt vettem észre direkt odafigyelek hogy ne legyek panaszkodós de még ha olyan durva dolgokat is leírok egy mondatban,hogy eltört a kezem,vagy kirugtak vagy meghalt az apám,tényleg lesza.rják, a férjemen kívül senkim nincs a világon,de ők se mesélnek semmit,sokszor vissza se irnak,pedig érdekelne én megjallgatnék másokat.de ha talizunk jól elvagyunk mindenkivel.de ez miatt már ki akartam lépni fb ról.felesleges.olyan felszines.és még itt gyk-án is alig tudok kicsikarni válaszokat,komoly tök unalmas kérdésekre 50 válasz,én általában elég érdekfelkeltőket kérdezek 3-4 választ kapok mindig.sőt mikor szüleim meghaltak,senkit nem érdekelt,mindenki elfoglalt volt,ha én nem irtam vagy telefonáltam direkt,hát szó szerint senki nem keresett(épp kapcsolatom se volt) ugy éreztem magam 2 évig mint egy szellem. Valaki volt hasonlóképpen vagy tényleg csak velem történik ez meg? Fogalmam sincs mi baj lehet velem. Mosolygós vagyok,és szerény,sőt ha mások a beképzeltek azt is tűröm. Nem tudom mi lehet a baj.
2020. jan. 6. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne a facen éld az életed, csak olyan barátokkal tarts kapcsolatot akikkel személyesen is tudsz találkozni, beszélgetni. Az online barátkozások mindig felszinesek. Én már nem is járok facebook-ra éppen emiatt, nincs szükségem több száz "barátra" akiket úgysem érdeklek.
2020. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, hogy hihetetlenül gyerekesen gondolkodsz és beszippantott a közösségi média. Komolyan, ha a férjes részt nem olvastam volna, olyan mintha egy 16 éves írta volna ezt ki.
2020. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan, ha a férjes részt nem olvastam volna, olyan mintha egy 16 éves írta volna ezt ki."


Fenét. Inkább 8-9.

2020. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonymousreview60 ***** válasza:
8-9 éves lehetsz. Ne a FB-on élj!
2020. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem vagy szerény :D


“ Azt fontos tudni hogy fiatal vagyok csinos az átlagos lányokhoz képest,vékony,arcra is szép,régen modellkedtem is. ”


Ez rohadtul nem volt fontos információ. Kár, hogy eszed nem nagyon van.

2020. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal is vagy, csinosabb is, mint az atlag, szep is vagy, na meg szereny is. Aha... :-)))
2020. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na akik jönnek ez a nem a like a fontos duma ....haggyuk már. 🤣Én ugyanezt látom, Az egyik ismerősünk elvált és a -féleség elég csúnyácska a férje új partnere elég csinos nő.A -féleségre 100 120 like olyan képre ahol áll csalek a fogai csúnya agora zsíros a haja.A másik nő aki igényes szép haj csinos öltözet szép arc oda megy 30 .🤣Irigység én ennyit tudok mondani, a másik fél fele meg sajnálat .
2020. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Hiába gondolsz ilyen sokat magadról, mégse lehetsz olyan szép, mint amilyennek elképzeled magad :D

Az pedig nem hinném, hogy olyan fú de nagy dolog lenne az, hogy "modellkedtél", ugyanis kb. bárkiből lehet "modell". Volt egy általános iskolás osztálytársam, akit az anyja már 11-12 évesen úgy öltöztetett, mint egy 20-on évest, 3 cm-es műkörmöket csináltatott neki, 12 éves kora óta festette a haját, illetve póthajat is hordott, és nyilván a 2 kiló vakolat sem maradhatott el. Egyébként sose volt kifejezetten szép arcú, csak a közvetlen osztálytársaim közül legalább fél utcat lányt tudtam volna mondani, aki jobban nézett ki nála még smink, műszempilla, meg minden egyéb nyalánkság nélkül is. Csak az anyja hordta fotózásokra meg ide-oda, ami miatt elhitte magáról, hogy milyen különleges.

18 éves korára már konkrétan egy kiélt fejű 35 éves szingli anyukának nézett ki. Még ma is úton-útfélen hangoztatja, hogy hát amúgy ő modell, ami a valóságban annyit takar, hogy amikor az érettségi sem sikerült neki, alkalmi munkákat vállalt noname ruhaboltoknál, ahol igénytelen, c*gányos, mindenféle neonszínű meg állatmintás ruhákban fotózgatták, miközben kihívóan pucsítgatott és szerintem ha nem lenne AdBlockerem, talán itt vigyorogna rám az oldal széléről. Igazi karrier.

Téged is valahogy így képzellek el az öntelt leírásod alapján.

2020. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért irtam hogy fontos tudni ,mert nem a szépség számít. Mert mindenki azt írná most erre hogy a csinos csajokat like- olják,de nem. Én azt látom idős asszonyokat is 150- en. És higgyétek el 7 éve nem érdekel hogy nem vesznek észre,én mindig like- olom akkor is a képeiket mert szeretem őket.csak nem értem.erre voltam kiváncsi másnál is ez van,vagy velem lehet valami.aki ismer tudja hogy nem vagyok beképzelt,inkább mások néha,és nem csak a fb érdekel,hanem kivancsi lennék valóságban mások rokonai is ilyen érzéketlenek,azt se tudják élsz- e még ha nem keresed őket,vagy csak nálam van így? Ezek szerint igen...
2020. jan. 6. 18:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt meg végképp nem értem, mi köze ennek a kérdésnek a Családi kapcsolatokhoz...Bár mostmár nem is csodálkozom a 9 éves kisgyerek tollbamondására hajazó fogalmazásmódodon.
2020. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!