Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondta már nektek valaki azt,...

Mondta már nektek valaki azt, hogy csúnyák vagytok, úgy hogy komolyan is gondolta?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2020. febr. 2. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak azt mondta valaki jópár éve, hogy "kisfiús" vagyok és sose jönne velem össze.
2020. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:
70%
Ja ma reggel a tükör. :D Szerencsére legalább vak is vagyok mint a denevér szóval legalább nem látom. XD
2020. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lekelszarni
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszer, pont a napokba jutott eszembe :D

Azt mondta, hogy "a külső belülről fakad, és neked csúnya a belsőd" akkor 22N

2020. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember.

De ennek ellenére volt három pasim is, abból kettő testèpítő volt, szóval nem hiszem, hogy olyan ronda lennék.

2020. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Mikor kamasz voltam, nem voltam épp valami esztétikus, és akkor többen mondták, még a szemembe is, hogy nagyfejű, ragyás képű meg csúnya.

Mondhatni kikupálódtam, viszonylag normálisan nézek ki, és visszajött az önbizalmam. Ja és bevallom, kicsit jól esik, hogy ma jobban nézek ki mint azok az emberek akik gúnyolódtak rajtam, mert ők most eléggé kiéltek lettek. Nem vagyok gheci, najó de, ezért néha megjegyzem magamban, hogy na mivan sheggarcok? 😀

2020. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki mondja, de persze az nem jut eszükbe hogy betegség miatt..
2020. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jópáran, bár nem is hazudtak.
2020. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer egy (elvileg teljesen kedves és elfogadó) facebook csoportban valaki odaírta a hozzászólásom alá válaszként: Összejönnék veled csak húzz zacskót a fejedre.

Kamasz voltam, még mindig az vagyok és máig eszembe jut többször is pedig 2 éve volt. Elégge beletiport a lelki világomba mit ne mondjak.

16/L

2020. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Gyerek- és kamaszkoromban napi szinten.
2020. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!