Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakivel történt már olyan,...

Valakivel történt már olyan, hogy összejött valakivel és komolyan azt gondolta ő az igazi, benne meg van minden amire vágyott, hasonló érdeklődési kör, egymást kiegészítő személyiség és így éldegéltek boldogan, míg nem felbukkan valaki?

Figyelt kérdés

Az új valakivel megértitek egymást, amiben egyeztek abban nagyon egyeztek, amiben viszont különböztök abban igazán különböztök, mint a tűz és a víz. Vonzzátok egymást, szívjátok egymás vérét, de mégis támogatjátok egymást. És te bolond fejjel azt gondolod ez egy jó barátság kezdete. Ki ne akarna egy olyan havert akivel jóízűen lehet vitatkozni vagy nagyban egyetérteni. Aztán rájössz, hogy ez nem ilyen egyszerű, gyakran eszedbe jut, őt mindig feltudnád hozni beszédtémának, és szívesen mennél vele bárhova. Tartod a távolságot de nem igazán tudod, hogyan tovább.

Ha valakinek volt már ilyesmi, min ment keresztül? Lelkiismeret furdalás? Önvád? Volt egyáltalán bármi kétely vagy lesz ami lesz, és nem gondolt a jövőre? A másik féllel beszélt erről, vagy úgy tettek mintha nem lenne semmi?

Nem kérek vádaskodást.

Ha elolvastad, köszönöm, ha van valami jó gondolatod vagy tanácsod azt is köszönöm!



2017. márc. 8. 00:23
 1/4 anonim válasza:
51%
Ha valaki nagyon hasonlít rád akkor meg fogod unni mert unalmas lesz egy idő után, lehet 1 hónap vagy 1 év de megunod. Ezért jobb egy olYannal különbözik
2017. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól tartok van abban valami, amit mondasz első válaszoló :(

Szörnyű érzések keringenek bennem, mert akivel vagyok még mindig szeretem, és tisztelem annyira, hogy soha nem csalnám meg.

2017. márc. 8. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Es ez azt jelentette, h a meglevo kapcsolatom megsem az igazi, ugyh veget is vetettem a kapcsolatnak. Akkor rossz volt, de igy tobb ev tavlatabol mar latszik, h jo dontest hoztam.
2017. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És sokára jutottál erre az elhatározásrá? Mi kellett hozzá? Gondolom nehéz volt
2017. márc. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!