Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki lenne arcmaszkot...

Nagyon ciki lenne arcmaszkot hordani?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
A kulcsszavakból tudom, hogy a koronavírus miatt kérdezed. Igen, az. Ne dőlj már be ennyire a médiának. Vagy csak trollkodni próbálsz? Akkor elég szarul, már lecsengőben vagy a nagy felhajtás.
2020. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom. :(
2020. febr. 4. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan mi lenne lecsengőben? Ezt a szkeptikusok mondják csak. Mint amikor valaki azt mondja Ő soha nem lesz olyan helyzetben hogy számolgassa a pénzt, és egyszer csak kölcsönt kell felvennie egy kiadásra.

Jelenleg még nem ütötte fel a fejét idehaza a vírus, de ez nem azt jelenti hogy jövő héten sem változik a helyzet.

2020. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem hordanék. És azt sem ertem Európában miert van ekkora pánik? Miközben pont ott nyugisabbak, ahonnan kiindult.
2020. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én a buszon szoktam hordani, elég sokat utazok elég gyakran(300 kilomètert is akár több àtszàllàssal). Valahogy mindig valami kràkogó vènasszony ül mellém, aki össze-vissza fulldoklik anélkül, hogy a szája elé raknà a kezèt/zsepkendőjèt.
2020. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha te ettől jobban érzed magad, akkor nyugodtan hord. Amúgy is tombol az influenza is, nem fogsz ártani a maszkkal sem magadnak, sem másoknak.
2020. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Számomra ez jelenleg egy "hülye vagyok" felirat, de a zinfluenza miatt p lelőbb érdemes. Sajnos sok a nem hiteles tájékoztatás, az MTA sajtóanyaga szerint a maszk járványügyi helyzetben indokolt, segítek: jelenleg ninc siylena z országban. Egyébként lesz. Nem kérdés hogy lesz előbb utóbb 1-2 beteg, vagy több, de ez az eddigi történelem legjobbna kezelt világvírusa, jellemzően 50 év alatt alig van beteg 10% és inkább legyengült szervezetek, öregek és krónikus betegek kapják el. A vírus amúgy nem egyenes út a halálba, fle elhet belőle gyógyulni.
2020. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Az egész országban rossz a levegő + tombol az influenza.

Nyugodtan hordjad és ne törődjél a hülyékkel.

2020. febr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos a maszk konkrétan semmit nem véd a vírusok ellen, kicsit vicces hogy sokan azt hiszik hogy ha maszkot húznak akkor majd nem kapják el a vírusokat... :D

Viszont az is igaz, hogy ideje lenne rászokni, hogy az emberek nagy része hordja, mert legalább a saját bacijaikat kevésbé köpködnék szét a világban, és kevésbé terjedne minden szr. Szóval szerintem abszolút jó lenne, ha elterjedtebb szokás lenne a "betegség-szezonban".


Azt nem értem, hogy mi ebben a "ciki"...?

2020. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, te elütöd magad és nem dudálsz. Az egyik mondatod üti a másikat.
2020. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!