Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az igénytelensé...

Szerintetek ez az igénytelenséghez tartozik?

Figyelt kérdés

Nadrág: egy nadrágot 2-3 napon át szoktam hordani, mielőtt kimosom.


Póló: télen egy pólót 1-2-3 napig szoktam hordani, nyáron naponta cserélem.


Zokni-bugyi: mindennap cserélem


Pulóver: nem szoktam hosszú ujjú felsőt felvenni, inkább pulcsiba vagyok. A pulcsikat 1 héten át szoktam viselni, mielőtt kimosom.


Melltartó: Kb. Ezt is egy hétig viselem, mielőtt kimosnám.



Szerintetek ez így igényktelen?



2020. febr. 5. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-3 napos póló viselés az igénytelen.


Olyat maximum akkor oké, ha egésznap otthon vagy és akkor is inkább 2 nap a határ.


(Kivéve a hálópóló, de csak akkor ha alvás előtt zuhanyzol)

2020. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó ez így, rendben van.
2020. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,nem igénytelen.
2020. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem oké. Nálam is hasonló a helyzet egy átlagos farmer 3-4 nap, ha valami kényesebb nadrágot veszek fel(jobban gyűrödik, világos stb) az 2 nap. Bugyi naponta, zokni is. Pólók változó max 1 nap kivéve ha pl otthoni póló azt simán felveszem 2-3x is (függ attól hogy tél vagy nyár illetve pl ha otthoni póló de aznap takarítottam és sütöttem főztem akkor 1 nap szintén mert nem szeretem ha átveszi valaminek az illatát). Kardigánok mellények blézerek 3 alkalom kb. Pulcsikat nem viselek, ingek szintén 1 nap. Melltartókat válogatom (fehér, fekete,nude)az aznapi szett alapján de kb 4-5 alkalom.
2020. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!