Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan gazdagodnak meg az...

Hogyan gazdagodnak meg az emberek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 23:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

a legesélyesebb, hogy eleve megfelelő családba születnek.

aztán vannak a csalások.

ez után meg a szerencse.

2020. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem figyeltél eléggé gyerekkorodban, amikor a Süsüben a kancellár énekelt?


Lesz majd pénzünk, lesz majd pénzünk,

lesz majd pénzünk mindenre,

új cipőre, új kalapra, új gallérra, új ingre

új dárdára, sa-sarkantyúra ,

új füzetre, új tollra,

új palástra, új nadrágra,

vedd úgy, mintha itt volna.


Dől a pénz majd, dől a pénz majd,

tele lesz a kincstár,

arany tallér, ezüst tallér a zsebünkben muzsikál.

2020. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Jó kérdés, általában nem mindenki ugyanúgy, hanem különbözőféleképpen. Van aki vállalkozik. és sikeres lesz. Van aki örököl. Van aki sikkaszt/pénzt csal ki emberektől. Van aki bankot rabol. Van aki gazdag férfivel/nővel házasodik. Van aki politikus lesz.Van aki híres sportoló, színész, énekes lesz. Van aki nyer a lottón, vagy más szerencsejátékból szerez nagy vagyont. Van aki egy óriási vállalat vezérigazgatójává válik. Van aki gazdagnak születik. Van aki takarékoskodik, és félrerakja a fizetése nagyobbik részét.
2020. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Pl egy jó ötlettel, mondjuk kitalál valamit az ember amit drágán el lehet adni.

Pofátlan és ravasz módon kihasználva mások hiszékenységét, mint egyes pénzlehúzós szekták vagy túlárazott bioszupervarázs kenceficék árusítói.

Esetleg egyenesen illegális módon csalással vagy rablással.

Óriási szerencsével, mint egy lottónyeremény.

Valami egyedi és eladható tehetséggel, mint egy élsportoló vagy egy világsztár színész.

Egy jó karrierrel, ha mondjuk évtizedekig tepersz és építed ki a kapcsolatokat, míg a szamárlétra tetejére érve megcsípsz valami jó zsíros igazgatói állást.

Stb.

2020. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Egyéni vállalkozóként, vagy üzleteléssel. Például tudok olyanokról, akik felvásároltak 4-5 olcsóbb házat, kicsit kipofozták, és most albérletnek kiadják. Ez egy szép passzív jövedelem, ami mellé ha dolgozol mondjuk havi 200-ért, az már szép összeg. De lehet sportfogadásból is szép pénzeket szerezni, ha megtanulod a mikéntjét. Na meg persze lehet "adóoptimalizálni" is.
2020. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem mondhatnám, hogy gazdag vagyok, bár ez relatív. Egyéni vállalkozó lettem, kb hat éve. Eleinte munka után meg hétvégén csináltam, aztán otthagytam a munkahelyem és csak ezt csináltam. Nem szabad kölcsönadni, ami, és az irigység miatt sokan kikopnak majd az életedből, sajnos nekem a családból is. Nem szabad elmondani soha senkinek, hogy hogy állsz anyagilag. Egy-két év volt nehéz, amíg félreraktam és spóroltam mindenen. Ma már ha akarom csak négy órát dolgozom naponta, van időm edzőterembe járni, már 10:00 előtt nem dolgozom és egy-két 7-10 napos utazás is kényelmesen belefér. Jó autóm van, normális lakásom és megtakarításom. Nem félek a holnaptól.
2020. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Amit én látok:

Öröklés, vállalkozás átvétele szülőktől, bűncselekmények elkövetése és kb van 1%, aki tényleg ügyes.

Persze, ha kérdezed, az összes azt gondolja magáról, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.

2020. febr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes módon a munka, a szorgalom, az innovatív képesség + kockáztatási készség nem szerepel a felsorolásban....
2020. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
# 4/ - OK, nálad azért vannak reális pontok! :)
2020. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

"Érdekes módon a munka, a szorgalom, az innovatív képesség + kockáztatási készség nem szerepel a felsorolásban...."


Kádár népétől mit vársz?

2020. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!