Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogy látod a környezetedben...

Te hogy látod a környezetedben, a rokonságban, ahol élsz, az emberek körülötted gazdagodnak, boldogulnak vagy egyre szegényebbek, kopottabbak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
5 éve élek Angliában határozottan csóróbbak az emberek a válság óta.
2013. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
nekem a rokonsagom vegre egyenesbe jott, van vegre mindenkinek munkaja es nem is rossz bere, a hiteleket a diakhitelt kiveve torlesztettuk, nincs okom a panaszra. mar csak a tartalekainkat kene jobban feltolteni, esetleg valami kisember szamara elerheto befektetes utan nezni, hogy valami passziv jovedelem is legyen.
2013. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van aki jobban él, van aki rosszabbul, nincs egyértelmű irány.
2013. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Ózdon úgy látom, hogy az emberek sokat napoznak, mindenki DJ, és annak sincs munkahelye, aki szeretne, mások pedig robotolnak valamelyik "soron", de a legtöbben egyáltalán nem csinálnak semmit, így csak a züllés van.
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pest vonzáskörzeti kisebb város:

Az alacsonyan képzettek tengődnek,mint eddig is (sajnos) minimálbéren.

A jobb állásúak,magasabb beosztásúak szerintem jobban élnek.

de összességében a változás szerintem semelyikőjüknek sem szembetűnő.

A hely viszont viszonylag fejlődik,épülgetett pár dolog az elmúlt pár évben.

2013. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy aki akar az megtud élni aki csak nyavalyog már 10 éve annak egyre nehezebb.
2013. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
masodik vagyok es erdekelne h melyik gyoker pontoz le azert mert nem azt irom h ehezem hanem a valosagot? masnak lehet h rosszabb, de emiatt qvara nem kene lepontozgatni...
2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem én! "Szerinted a válasz hasznos."
2013. okt. 19. 21:11
 9/13 Macungo ***** válasza:

Most nálunk is mindenki dolgozik, jah egy nem, de ő azelőtt sem.. Szegényedést nem látok, a szomszédok közül szinte mindnek ezt az évet kellett felváltva a felújításra kiszemelnie.

VAn olyan ismerősöm akinek 10 év óta most jobban megy... Egyetértek azzal, hogy ha valaki küzd akar, az talál munkát az valahogy boldogul..

2013. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Komplikato ***** válasza:
Hát felénk az összes közelebbi és távolabbi rokon, a szomszédok, ismerősök zöme mind egyre rosszabbul él ... már akinek még van munkája ÉS nem menekült külföldre.
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!