Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadnom, hogy...

Hogy lehet elfogadnom, hogy nem érdekelnek a kocsik és nincs jogsim?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem jogosítvánnyal. Nem érdekel a vezetés semmilyen szinten. Az autók teljesen hidegen hagynak. Egyszerűen nem akarok vezetni.


Sajnos gyakran ekéznek emiatt, pl. rokonok, ismerősök, munkahelyen, de még a család is stb.


Szeretném felépíteni jól az életem, de mindenhol azt látom, hogy az összes férfi össze van nőve az autójával, és nem is nagyon ismerek olyat, akinek nem lenne jogsija.


Hiába beszélgetek egy jóízűt valakivel, ha véletlenül szóba kerül ez a dolog, azonnal stílust vált az illető, és értetlenkedik, nem érti mi van, nem fogja fel, amit mondok, hiába magyarázom el neki.



27/F


2020. febr. 9. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem emiatt ne aggódj, sokan vannak így ezzel, többek között én is. Bár én nő vagyok, tehát nekem egy picit egyszerűbb, hogy egyáltalán nem vonz a téma.

Aki szeret, az elfogad úgy, ahogyan vagy, a többieket meg úgysem kell figyelembe venni☺️

2020. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Értem, köszönöm a véleményed ! :)


De gondolom majd jönni fog olyan is, aki analfabétának titulál, legalábbis erre számítok :D

2020. febr. 9. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor mi van?

Nekem 29 evesen lett, mert akkor lett szükségem rá.

Feleség és gyerekek nélkül még ma sem lenne.

2020. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyerekek! Lehet én élek ilyen helyen, vagy nem értem...


Én még személyesen nem találkoztam olyan emberrel, aki így vélekedett volna erről.


Még a 75 éves mamák is leszólnak emiatt.

2020. febr. 9. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, a barátom 46, és egyikünknek sincs autója, jogsija. Teljes életet tudunk élni nélküle is, és egy csomó pénzt nem költünk el rá. Budapest belvárosában élünk, az én munkahelyem 20 perc séta, ő ha tud, szeret inkább biciklivel járni mindenhová. Bolt is van minden sarkon, gyerek nincs, nem kell ide-oda szállítani.

Ha vidéken élnénk, biztosan lenne pár szituáció amikor hiányozna, de ott is élnek emberek autó nélkül.

Szerintem ne érezd magadat emiatt rosszul, az én szememben nem vagy ettől kevesebb, és az is bolond, aki szerint ez valakinek a mércéje.

2020. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne mással, magaddal törődj. 37 vagyok, engem sem érdekel, de 2004-ig nagy autófan voltam. Senkit nem érdekel.
2020. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem kicsit se érdekel hogy valaki vezet-e vagy nem és hogy milyen kocsija van ha van egyáltalán. Azzal van a baj akinek kocsi kell hogy férfinak tudja érezni magát. Vagy azzal akinek "nincs szüksége kocsira" de mégis ide oda viteti magát másokkal. Nekem is van, de 25 évesen vettem az elsőt tavaly. 18 éves korom óta volt jogsim de nem mászkáltam annyit hogy megérje fenntartani saját autót. Most a munkám miatt kell, mert árut is szállítok vele és vidéken szar a tömegközlekedés ami távolsági buszokban merül ki 1-1.5 óránként. Ha neked nincs szűkséged rá az a te dolgod legalább pénzt spórolsz. De ugye az autó státusszimbólum, sokan azzal páváskodnak hogy jobbat vesznek mint a szomszéd. Nem kell velük foglalkozni.
2020. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz, ha szeretsz buszozni akkor nincs gond. Én annyira utálom hogy már ezért gondolkodom jogsin. Viszont egy autót sokba kerül fenntartani, meg csináltatni is időnként, karbantartani. Nem is értek hozzá sajnos. Így a szerelők is úgy húznak le ahogy csak akarnak. Szóval nem könnyű az élet.
2020. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs jogsim, városba lakok fölösleges nekem az auto. Jogsi viszont nem lenne rossz, munkahelyen jól jönne, többet érne a bőröm. 31F
2020. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!