Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nem mindennapi témák...

Milyen nem mindennapi témák érdekelnek?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet amit olyannak tartasz, amiről nem tudsz a legtöbb emberrel átbeszélni, mert nem érdekli a nagy átlagot.


Engem érdekelnek a következő témakörök:

emberi elme, társadalmi kérdések, összeesküvés elméletek, politika, űrlények, ufok, a média ránk gyakorolt hatása, a művészetek, ősi építmények, vallások, törvények, etika, erkölcs, morális értékrend és még jó pár téma, amihez nem gyakran találok olyan embereket, akiket szintén érdekelne bármelyik. Ha találok is, akkor az esetek többségében nem vagyunk ugyanazon a hullámhosszon és elbeszélünk egymás mellett, ezt nem a vitákra értem, azokat szeretem, hanem vagy nem érdekel annyira a téma mint őt, vagy sokkal jobban érdekel.


Neked van-e olyan oldal vagy hely, ahol az adott témát át tudod beszélni valakivel?


2019. ápr. 1. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Elég furcsa körökben mozoghatsz, ha nem találsz olyan embert, akivel erkölcsről vagy művészetekről tudnál beszélni. Nekem a szűk és tág baráti társaságaim adnak lehetőséget ilyen dolgokról beszélni.
2019. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerncséd van, rengeteg konteo hívő oldal, közösség létezik
2019. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Emberek halála, kivégzések, terrorcselekmények, gyilkosságok, sorozatgyilkosok, lezáratlan rejtélyek.
2019. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Régi jó szokásom, hogy kevésbé ismert zenéket, filmeket, könyveket kutatok fel (akár sok évtizeddel ezelőttieket is) és ásom bele magam mélyen. Ha megkérdezek valakit, hogy ismeri-e, többnyire csak a fejét vakarja. :)
2019. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kozmológia, balett, fizika
2019. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
A női agresszió mibenléte, női dominancia, lábfétis, a társadalom működése.
2019. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Az általad felsorolt témák kb. fele engem is érdekel (az ufós és a konteós dolgokat leszámítva), ezen kívül érdekelnek például az orvostudománybeli áttörések (a biokémiai folyamatok részleteibe menően) és úgy általában a biológia, orvostudomány, érdekel a csillagászat és az ahhoz kapcsolódó felfedezések, a kultúr- és vallástörténet, a szépirodalom, a súlyosabb bűncselekmények és azok pszichológiai háttere, stb. Olyan ismerősöm nincs, akivel az összes témában tudnánk beszélgetni, de a barátaim közül mindenkivel lehet beszélni ezek közül több témáról. Nincs olyan dolog, amit nem tudnék megvitatni valamelyik ismerősömmel, mert olyan emberekkel veszem körbe magam, akiknek hozzám hasonló az érdeklődési körük.
2019. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eutanázia, telepátia, álmok, álomfejtés, kézírás/grafológia, temetések, biológiai ritmus, statisztikák, versek, pszichés jelenségek, humanitárius munka, és majdnem minden, amiket te is felsoroltál.


Barátaim, ismerőseim azért nagyjából vevők ezekre a témákra és persze olvasok róluk.

2019. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyebek mellett az emberek félnek beszélni a halálról, illetve ami azután következik. A halál után következik az ítélet. Minden embernek meg kell állnia Isten előtt, ha akarja, ha nem. Ha elfogadta Jézus Krisztust megváltójának még itt a Földön, akkor örök életet kapott, és a Mennyországban tölti az örökkévalóságot Istennel.

Ha nem fogadta el Jézus Krisztust, és bűnben maradt, akkor a pokolra kerül, ahol lesz sírás és fogcsikorgatás. El lesz választva Istentől örökre. Ez a helyzet kedves olvasó. Én tabu nélkül leírtam neked mi a valóság. Nincs érdekemben hazudni.

Mindenkiben van egy Isten alapú űr, amit csak Isten tud betölteni. Ezt az ember figyelmen kívül hagyhatja, de mindenkiben ott van. A sok nyomorúság ami a Földön van, mind visszavezethető a bűnhöz. Mikor az első emberpár elbukott, mindnyájan elbuktunk. A következmény a halál lett. Viszont Isten nem akarta hogy elvesszünk, ezért elküldte a fiát, Jézust, akinek meg kellett halnia helyettünk és értünk, így Ő viselte a bűneink következményét. Ez utat nyitott Istenhez nekünk. Ez a lehetőség mindenki számára nyitott amíg él ezen a Földön. Ha meghal, nincs visszaút.

Addig kell jól dönteni, amíg él az ember.

2020. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
alakú*
2020. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!