Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik a...

Mit tegyek, ha tetszik a "testvérem"?

Figyelt kérdés
Szóval... 17 éves vagyok. Az apukámmal éltem eddig, de ő tavaly meghalt, anyukámat nem is ismertem... Apukám legjobb barátja lett a gyámom, és az ő családja tulajdonképpen az én családom is most már lassan fél éve. Lett 3 új bátyám, az egyikük pedig szintén 17 éves. Az elején nem jöttünk ki egyeltalán, de aztán egysuer csak valami megváltozott. És nem rég volt egy fura beszélgetésünk, amikor azt mondta, hogy van bennem valami különleges. Én nem mondtam meg neki, hogy tetszik nekem, mert mégis csak a bátyám, ha nem is vérszerint... Valamiért úgy érzem, hogy nem helyes az, ha lenne köztünk több. Mit tegyek?

2020. febr. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Van a neten rengeteg tutorial videó erre az esetre csak keress rá a stepsis kifejezésre. Ő nem a testvéred, nem rokon csak együtt éltek és ennyi. Nincs ezzel semmi baj
2020. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
65%

1.: Hát azért tutorial videónak hívni......... u made my day... :D


Kérdező: Ez szerintem maximum akkor lenne necces ha a mostohatestvér 2. házasság okán kerülne képbe. Így okay az apja a gyámod [még 1 évig] de nem vagytok testvérek. Szóval szerintem ezen kár görcsölni.

2020. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Elvileg nem gáz, de azért abba gondolj bele, hogy ha mégsem úgy alakul a kapcsolat ahogy szeretnéd és szakítoto,k, akkor még évekig kénytelen leszel egy házban élni az exeddel.
2020. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. febr. 9. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Elsőn besírok😂😂😂
2020. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!