Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki ezt mondja, akkor...

Ha valaki ezt mondja, akkor hianyoztam neki?

Figyelt kérdés

Egy fiu baratomrol/ismerosomrol van szo. 3 honapja nem lattam, de most szombaton talalkoztunk megint.

Ahogy odajott hozzam, azt mondta, hogy azt hitte, hogy mar nem is elek, mar olyan regen nem hallott felolem.A humora amugy nagyon sotet

(igen, tudom, hogy ez nagyon keves, es igen, szeretek agyalni dolgokon, de nem hittem, hogy egyaltalan eszreveszi, hogy 3 honap eltelt)


2020. febr. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha azzal a hasonlattal élt, miszerint számára halott voltál, abban nehezen tudok bele látni hiányt! :D Ha hiányoztál volna neki, minimum csekkolja az instán feltöltött babás, kajás, rucis képeidet, amiből egyértelműen kiderülhetett volna számára, hogy “élsz”.
2020. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy rég hallott felőled.
2020. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem vagyok fent se instan, se facebook-on.

Es nem azt mondta, hogy szamara halott vagyok, hanem, hogy azt hitte, hogy mar nem elek(mert ugy eltuntem)

2020. febr. 10. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, csak hülyülök. Nyilván rég látott - ezzel ezt akarta kifejezni, angol setét humorral.
2020. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy arra célzott, hogy azért életjelet lehetett volna adni magadról h amár barátok vagytok? :D
2020. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!