Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy ferfi...

Mit jelent az ha egy ferfi azt mondja "hinni nem itt kell" és kacsint rám kétszer?

Figyelt kérdés

Munkahelyen valamit nem jól csináltam, erre elmagyaráztam a fonokomnek hogy en azt hittem így kell....erre azt mondta "hinni nem itt kell" és közben meg utána kacsingatott rám.

Csak én érzem úgy hogy másra célzott?

Vagy ez most mit jelent?


2020. jan. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy hinni a templomban kell, a munkahelyen az előírt utasítások szerint kell dolgozni. De nem akart nagyon szigorú lenni, azért kacsintott.
2020. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem hogy erről van szó
2020. jan. 13. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt reméled akkor mitől félsz?
2020. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Tekintettel arra, hogy nem a dugókomádról van szó, jó eséllyel nem arra gondolt, hogy majd az ágyban ordítsd hogy "Istenem". Így kizárásos alapon arra gondolhatott, hogy nem hinni kell, hanem kérdezni, és tanulni.
2020. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a vicces a nőkben.


Ha szexista célzást tesz a férfi akkor disznó, ha nem szexista célzást tesz akkor azért abba is bele látják a szexista célzást és a férfiak disznók :D

2020. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is nő vagyok és szerintem ezt te akartad félreérteni. Úgy értette, ahogy #1 mondja. Ráadásul nem azon kéne agyalnod, hogy megkíván a főnököd, hanem, hogy dolgozz jobban. Sőt egyszerűen csak jól...
2020. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!