Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A youtuber Maris csaja,...

A youtuber Maris csaja, Klaudia miért lett ilyen dagadt?


2020. febr. 10. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyszerű az oka, kajálás és az hogy mindig Magyar Barbival lóg, így könnyű azt hallucinálni, hogy mivel hozzá képest még mindig sovány, tehát valójában ő karcsú. :P

Egyébként rossz szó ne érje Barbit, imádom a videóit és nagyon ott van a szeren a csaj, de szabad szemmel is megállapítható hogy legalább 140 kiló. :D

2020. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, hogy így alakult, én régen konkrétan gyönyörködni tudtam benne percekig. De az a lényeg, hogy neki ne legyen problémája saját magával.
2020. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Az is egy opció, ha nem válaszol, nem kell közölnie, hogy zabál...
2020. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteget zabalhat. De ha igy folytatja indulhat a vilag legelhizottabb női versenyen.
2020. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

Sok egészségtelen kaja amit megukba tömnek Marissal+ a mozgáhiány.

Valóban lehetnek egészségügyi okai az elpuhányosodásnak de szerintem a kitartás hiánya is jelen van.

Maris pont elmondta az egyik videójában, hogy hátfájdalmai vannak és videóra is vette ahogy szenved torna közben.

Ilyenkor eszembe jut nagypapám kiskoromból. A háborúban elvesztette a fél lábát+ szabad szemmel is jól látható, durva gerincferüléssel rendelekezett. Valahogy mégis minden nap, reggeltől estig dolgozott a kertjében, ácsolt-barkácsolt stb. Valahogy nem jutott eszébe, hogy neki ez akadály volna.

2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Fujj de undorító.... csinálhatna videót arról a sok gyereknek aki nézi amiben azt taglalja, hogy milyen egészségügyi kockázattal jár ez a háj.
2020. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Én elkezdtem kicsit sajnálni. Ez azért elég extrém amit felszedett kis idő alatt. Lehettek egészségügyi vagy legalább pszicjóhológiai problémái de remélhetőleg túl fogják lépni ezt az időszakot.

Amúgy pont ma néztem egy videóját és mintha el kezdett volna fogyni. Már nem ilyen felfújt pufó arca van hanem ilyen egészségesen telt.

2020. nov. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy éve írtam én ide, az utolsó választ és pont ma belefutottam a nagy zabálós kajacsata videójukba.

Visszavonom az egy évvel ezelőtt írt üzenetem :D

Elhízott az egész banda! Gratulálok nekik :D

2021. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pont most néztem én is rájuk. Nagyon meghíztak!😂
2021. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!