Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy GLS futár. Hogy...

Tetszik egy GLS futár. Hogy tudom kideríteni, hogy hogy hívják?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve hordja a mi környékünkre a csomagokat és szinte minden héten látom a munkahelyemen. Nagyon tetszik, kedves és jó fej.

Azt tudom, hogy más futárcégeknél mint pl. a DPD a csomagkövetésnél írja a futár nevét az oldal, de GLS-nél nem.

Légyszi ne legyetek gúnyosak és ne vágjátok hozzám, hogy kérdezzem meg... nem szeretném mert először meg szeretném nézni a profilját, hogy van-e neki valakije. Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni, mert túl gyakran jár a munkahelyemre.



2020. febr. 12. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igazánbunkó: :D


Aki azt írta, hogy megadják a futár nevét és számátt, az honnan rendel?

Én kb mindenhonnan, és vegyesen hoz csomagot a GLS, dpd, posta, meg "névtelen" kisebb vállalkozások is, de nevet soha, sehol nem adtak ki.

A telefonszámot viszont tényleg, de ezzel meg az a baj, hogy ebben én is tudnék segíteni, de tuti céges GLS-es szám.

Olyan helyen dolgozom, ahol ügyfelek adataira tudok keresni, és ez olyan szolgáltatás, ami MINDEN háztartásban van. Szóval ha épp az ő nevén lenne, rátalálhatnánk, de szerintem kapnak céges mobilt.

Érdekel, hogy történt-e valami azóta, esetleg ez a kedves futár kommentelő tudott-e segíteni. :)

Megírod?

2020. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bejönne nekem valaki tuti léptem volna már.
2020. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt van előttem egy csomag a gls től, a futárnak csak a kódja van rajta (soför:84) illetve a saját és a feladó adatai. A futár rendszerint megcsörget de sztem céges számról. Ki telefonálgatna saját pénzén munkaügyben főleg ha nincs is megfizetve.
2020. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Gls-nél dolgozik a pasim,céges telefonjuk van.

Ebben a megyében biztos,de valószinüleg nem csak itt.

2020. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

"Szia!

Van barátnőd?

Mert ha független vagy, mit szólnál egy kávéhoz?

Ha nem vagy független, felejtsd el amit mondtam, nincs harag!":)


Ez a legtisztább!

A profilnézegetés egy hülyeség, én 9 éve élek kapcsolatban és nincs rajta a profilomon. Még közös képek sincsenek, így bárki gondolhatna szinglinek.

Nem mindenki éli a magánéletét nyilvánosan és nem mindenki csőrözik az éppen aktuálissal a profilképen.

2020. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg ez így tolakodó, és minden, csak nem nőies.

Én is nő vagyok, tuti nem csinálnám ezt.


Az meg, hogy neked egy közös képed sincs a pároddal, majdhogynem titkolod, szerintem nem általános.

Nem kell naponta új képet feltenni, nem kell a profilképen csókolózni, de azért az ember általában büszke a párjára, és 1-2 közös fotó van. Nem kell intimnek sem lennie, de egy nyaralás vagy egy buli vagy bármi csak volt x év alatt! És ez nem jelenti azt, hogy a fb-on éled az életed, nagyon nem! Csak hogy mondjuk 2 év alatt vagy 10 év alatt kitezsel egy közös képet. Azért ezt ne állítsuk már be úgy, mintha valami negatív dolog lenne! Nekem sincs sok képem, de ha a páromnál sem lenne fent egy db sem, simán azt érezném, hogy titkol, és így akar csajozni.

Szóval az esetek 90%-ában igenis kiderül fb-ról, ha vkinek van vkije!

2020. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

#16

Idézet a Szabályzatból:


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2020. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!