Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, de ez tényleg...

Hülye kérdés, de ez tényleg Justin Bieber lehetett?

Figyelt kérdés
YouTube-on egy videó alatt találtam egy kommentet Justin Bieber névvel, kíváncsi voltam tényleg ő e, de nem teljesen, mert Justin Bieber rendes csatornája ki írja, hogy 51M feliratkozó, stb, ez meg nem írt feliratkozót, se azt, hogy hányan nézték meg a csatornát, viszont ugyanakkor meg ugyanazok a videók voltak rajta teljesen ugyanazokkal a megtekintésekkel és ha rá mentem bármelyik videóra azon a csatornán, akkor rendesen Justin Bieber csatornájára dobott ki, tehát akkor ezek szerint a kettő csatorna össze van kötve, vagyis valószínűleg tényleg Justin kommentelt?

2020. febr. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, 12?

Justin Bieber ha kommentelget is ilyen helyeken, nyilvánvalóan nem saját névvel teszi. Vagy ha igen, nem kapcsolja össze a hivatalos csatornájával, mert nem akarja, hogy rájöjjenek, hogy ő az.

2020. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Ez egy picit bonyolultabb ennél. Egyrészt tudni kell, hogy aki alá kommentelt ez a csatorna, azt bírja Justin, másodszor ahogy írtam, ugyanazok a videók voltak teljesen, tehát össze van kapcsolva a két fiók, amit meg nem lehet csak úgy, neki kellett összekapcsolnia, harmadrészt meg hiába keresem azt a csatornát a csatornák között, nem találom meg pont ugyanazt.
2020. febr. 15. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted neki pont erre van ideje, hogy TeCsős vidik alá kommentelgessen? 😁

Ezt az egészet csak te bonyolítod túl.

2020. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Megmondom őszintén, hogy nem is értem, amit írsz, de Justin Bieber nem kommentelget youtube-on, erre elég magas összeget mernék tenni.
2020. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Pedig az még mindig ott van, hogy két fiók összekapcsolásához ő is kell, szóval az vagy tényleg ő, vagy nagyon maximum egy fanja kérte meg, hogy had kapcsolja össze a két fiókot. Annak meg semmi értelmét nem látom.
2020. febr. 15. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszurd feltélezés, mint ahogy az usa elnöke sem posztol állandóan a twitteren😄
2020. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyanok írnak ide, akik nem értik mit írok.
2020. febr. 15. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet
2020. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én értem de nemtom ilyet lehet-e szak azt nem értem de a kérdést értem:D
2020. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!