Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észre vettétek, hogy amikor...

Észre vettétek, hogy amikor emelték ki a Hableányt, akkor lehetett tisztán látni az első holttestet?

Figyelt kérdés

Az M1 híradó közvetítette?

Mi erről a véleményetek? már aki látta!


2019. jún. 11. 10:51
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
"Nem sokkal hét óra után az volt látható, hogy megjelent a Hableány felső része a felszínen, ekkor leállították a műveletet. Az M1 adásában elhangzott kevéssel háromnegyed hét előtt, hogy valószínűleg holttestet találtak a felső fedélzeten, ezért most nem fogják mutatni közelről a mentési munkálatokat. "
2019. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel hallottam a rádióban, hogy néhány netes oldal élőben közvetíti. Tv-kről nem hallottam infót. Én direkt nem néztem, és nem is nézem. Én mondjuk közvetíteni sem engedném. Mindig ellene voltam a balesetek civilek által mobillal, autós kamerákkal való felvételének is, és azok megosztásának is. Hatóságoknak át lehet adni, hátha segít. Bár ha már megtörtént baleset után a mentést veszi fel, nem azt, hogy hogyan történt, akkor nem is segít. De az undorító, hogy mindenki mindent feltesz a netre, anélkül, hogy törődne azoknak az érzéseivel, akikkel történt.
2019. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Márpedig lehet látni és az M1 készítette!

Tudok küldeni linket meg képet, de csak privátban mert ide nem rakom ki!

2019. jún. 11. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem mert szerintem gusztustalan dolog ilyen eseményeken csámcsogni. Azokat sem értem akik kimennek és videóznak aztán töltik fel a netre. Ha az ő szerettük lenne ott, örülnének ha több millióan ezen élvezkednének a neten? Létezik egy olyan, hogy kegyelet. Megkellene ismerkednie vele sok sok embernek.


Ha lehetett is látni, nem meglepő, hiszen egy balesetről van szó, sokan meghalltak, nagy volt a valószínűsége hogy a roncs kiemelése közben találnak még holttesteket.

2019. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:

"Márpedig lehet látni és az M1 készítette!"


Senki nem állította az ellenkezőjét. Nem voltak rá felkészülve, hogy a fedélzeten találnak holttestet, az előzetes becslések szerint is azt várták, hogy akiket nem találtak meg, azok a hajótestben vannak.

Bár valóban nem kellett volna élőben közvetíteni, hanem megvárni a fejleményeket és vágva vagy retusálva kiadni a felvételt, de mint tudjuk, a média szenzációéhsége sajnos gyakran felülírja a minimális jóízlés szabályait is.

2019. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, de érdekelne
2019. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2019. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Gusztustalanok vagytok...
2019. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tuti kamu a kérdés
2019. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mikor kiírta még ki sem húzták a hajót.
2019. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!