Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti Supermant vagy Flash-t...

Ti Supermant vagy Flash-t szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

És amúgy alapból ki a kedvenc szuperhősötök?

Vagy megvan!

Gondokok egy szuperhősre/nőre találjátok ki!

Megvan



2020. febr. 17. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak Lego DC filmeket szoktam nézni, ott Flasht jobban szeretem, de Batman a legjobb, meg Joker. Éppen tegnap néztem a 2018-as Lego Flash filmet.
2020. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyikük se a kedvencem, de Superman-t jobban szeretem, főleg a Smallville és az All-Star Superman miatt.


A DC-től a kedvencem Zatanna és John Constantine, a Marvel-től Magik és Doctor Strange.


Nincs sok értelme kitalálni, hogy kire gondolsz, hiszen bármikor megváltoztathatod a válaszodat, de nekem Zöld Íjász ugrott be.

18/L

2020. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondoltál egy szuperhősre. Hurrá, most soroljuk fel neked a világon az összes hivatalosan létező szuperhőst, amíg azt nem mondod, hogy talált, vagy mi? Ez így nem túl izgalmas. 😞
2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jóvan na b@lf@$zok
2020. febr. 17. 22:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki ne találjátok
2020. febr. 17. 22:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Én flash-t szeretem jobban
2020. febr. 17. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!