Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ennyire okosak?

Hogyan lehetnék ennyire okosak?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek,akik egyszerűen mindenhez értenek. Nekem két ilyen ismerősöm van. Az egyik az osztálytársam.Nem értem,hogy hogyan lehet ennyire okos. Egyszerűen tényleg MINDENHEZ hozzá tud szólni. Történelem órákon van,hogy tájékozottabb ,mint a tanár,és olyan történeteket tud mesélni ,hogy még a tanár is megirigyelhetné! De nem csak történeteket tud mesélni,hanem mindet,az összes vallásról tud mesélni,híres emberekről,tudományokról,verset ír... És még sorolhatnám. Szerintetek honnan szereznek ennyi infót?? Ja,és hogyan jegyzik meg??
2020. febr. 17. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a kérdést ki javította a telefonom
2020. febr. 17. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeret olvasni, es nemcsak Kiskegyedet.
2020. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az osztálytársad egy sétáló Google.
2020. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Szeretek ismeretterjesztő dolgokat olasvni/nézni, melyek nem feltétlenül hasznosak a mindennapi életben.


Van, aki ilyen, van, aki nem.

2020. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!