Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem meg az emberek...

Nem értem meg az emberek félelmeit. Ez nem normális?

Figyelt kérdés

Nem értem az emberek miért félnek pl. Sötétben. Nincs ott semmi. Hangokat hall. Na és?


Nekem is volttak félelmeim mikor még hülye voltam.

De már nincs. Max. A beszédtül mert dadogok. De erre van okom.

Másnak van oka a félelemre? Vagy csak úgy fél?


2020. febr. 17. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak félelmei. Van, aki a pókoktól fél, más a rovaroktól. Megint más a repüléstől vagy a másik nemtől.


Nem vagyunk egyformák. Én sem értem meg ezeket a félelmeket, de elfogadom, hogy másoknak ez realitás.

2020. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyedül a haláltól félek, de az sem egetrengető félelem. Rossz belegondolni, hogy nem fogom látni, hogyan alakul a világ, ha beüt a krach.


Feszengéseim meg az emberektől vannak, okkal. Az új kapcsolatok kialakításával nincs bajom, de azon lenni, hogy meg is maradjanak számomra nyomasztó. Kb. annyit ér ez is, mint az, ha valaki pókoktól fél (És nem, nem mindenki fóbiás, aki fél tőlük, szimplán felkapott dolog lett egy ideje tartani mindentől az életben.)

2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj emberi dolgokra. Én félek bízni emberekben, mert tudom, hogy mire képes egy ember, ha a kezébe adod a lehetőséget, hogy kirántsa alólad a talajt.


Semmitől nem félek. Sem állattól, sem sötéttől, sem mélységtől, semmitől. De tudom, mire képesek az emberek. És feltétlenül bízni nem tudok. Mindent elmondok magamról, de igazán sosem lesz hozzám senki annyira, hogy el tudjon árulni. Mert félek tőle. :)

2020. febr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, jól gondolod, de a teljes bizalom csak a (jó) szülők iránt reális. Ha neked kétely nélküli bizalomra van szükséged a kapcsolataidban, valószínűleg a szüleiddel hibázott valami, és azt akarod így pótolni. Vagy alkatilag vagy enyhén paranoiás, mint én. Megértelek, de az emberek általában nem várnak el ilyet a kapcsolatuktól. Az "nem erre való".
2021. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!