Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális érzés?

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is bocsánat, lehet hogy rossz témakör, nem tudom hová kellene rakni. Szóval szerintetek normális ez? Tegnap kivágtak nálunk egy min. 100 éves lucfenyőt a szomszédban. Két fa állt egymás mellett, mióta itt lakunk, mindig hozzátartozott a mindennapi jókedvemhez a látványuk. Kicsit h.ü.l.y.én fogalmaztam, de talán értitek. Azt hozzák kell tennem, hogy imádom a természetet, a túrázást, rendszeresen gyakorlom, és a fenyő az egyik kedvenc fám, ha nem a legkedvesebb. Na most, tegnap óta szó szerint olyan érzés, mintha meghalt volna valakim, elvesztettem volna valakit, és ugyan még nem sírtam, de most reggel is ilyen érzésre keltem fel, hogy fojtogat a sírás, de persze elfojtom, megpróbálom a rossz érzést kiverni a fejemből, de nagyon elszomorít másrészt, hogy lehetnek ilyen emberek, akik ekkora idős gyönyörű fát kivágnak. 25 éve lakunk itt, de már akkor ekkorák voltak a fák, szóval a 100 évvel, lehet hogy alábecsültem. Köszönöm, annak aki elolvasta, és megért.


2020. febr. 12. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Megváltoztattàk a körmyezeted, s pont azt vették el, ami örömöt okozott benne neked.

Nem kell magyarázni hogy te szereted a természetet, aki érti érti.

2020. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, megértem, én is így éreznék. elvesztettél valamit, ami fontos volt neked.
2020. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 12. 07:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden érzés normális.
2020. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A növények közül én is talán a fákat szeretem leginkább, hisz azok évekig ott vannak a környezetünkben, megszokjuk őket. Szépek. El tudom őket nézegetni, hogy mind szinte külön "egyéniség". Nekem a nyárfa és akácfa félék a kedvenceim. De a persze az összes többit is szeretem. Szeretem őket nézni, ahogy a szélben hajlonganak, nyáron meg jó alájuk bújni a nap elől. Ha nincs fa a ház előtt, akkor a kilátásban nincs semmi érdekes és "romantikus". Nélkülük nagyon sivár a környezet, ráadásul most, hogy kivágták nálunk a környező fákat( itt is irtják őket esztelenül) már semmi nem védi az épületet a széltől és a tűző naptól, ami kellemetlen.

Amikor a házunk előtti szép nyárfát kivágták, hát majdnem megsirattam.

2020. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon átérzem :(

Kicsinek volt egy diófánk az volt az egyetlen amire feltudtam mászni. De ki kellett vágni, mert elkorhadt és termést sem hozott többet. Mintha egy részem halt volna meg azóta is elszomorít

2020. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!