Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki, vagy várjak még...

Írjak neki, vagy várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szóval a hétvégén voltunk Pozsonyban bulizni (4en fiúk), és napközben megismerkedtünk egy lány csoporttal (szintén négyen voltak, ugyan ott ültek a várnál ahol mi, képekez csináltunk, aztán elkezdtünk egymással dumálgatni), srácokkal poénból “szétosztottuk” őket, mindenki egyet választott, és dumálgatott velük. Én is jóba lettem az egyik lánnyal, megadta a snapjét, instáját stb. Tegnap, azaz vasárnap reggel írtam neki, mielőtt haza indultunk (szombaton ismerkedtünk meg, így csoportosan szint az egész szombatot együtt töltöttük, kajálni voltunk, jékorizni stb), és azt mondta, hogy tökre örült, hogy megismert, és szívesen lát minket, ha még mennénk Pozsonyba stb. Azóta nem beszéltünk. Szívesen írnék még neki, csak nem tudom, hogy várjak-e még egy kicsit, vagy már kellett volna, vagy mondjuk holnap. Nem nagyon akarok tőle semmit, csak aranyos meg kedves volt (a csaj akit én “néztem ki”), egyszerűen csak jóban lenni vele, meg jobban megismerni.


Szerintetek?


18/f 16/l



2020. febr. 17. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél írhatsz neki!
2020. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan
2020. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!