Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm utóbbi 2-3...

Legjobb barátnőm utóbbi 2-3 hétben kicsit mintha hanyagolna várjak még vagy szóljak neki, hogy ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok a gondja,dolgozik is. De eddig nem volt ezzel gond.Naponta kétnaponta mindig beszéltünk telefonon legalább egy órát,esténként meg irkáltunk egymásnak.Most meg furán viselkedik mikor náluk voltam vmeliyk nap akkor se igazán foglalkozott velem,ezt betudtam amiért fáradt. Párjával sem állnak jól a dolgai.

Nem tudom esetleg várjak pár hetet ez idő alatt nem keresem.Vagy a napokban írjak neki,hogy ezt érzem és nem esik túl jól?


Hiszen vmelyik nap mikor el kellett intéznem neki 2-3 fontos dolgot arra jó voltam akkor egész nap beszéltünk.Meg mikor pénz kellett neki( vissza adta a felét,másik felét fizukor fogja) de vhogy úgy érzem ebben a 2-3 hétben alig keres,de ha kell neki vmi akkor az intézzem el,adjak. De ennyi. Ha ráírok akkor fél óra-órák múlva válaszol és rövid.


Eddig 2 év alatt nem igazán csinált ilyen furcsaságokat.Ő őszinte ember,szóval ha velem lenne gondja azt elmondaná.


Nem tudom mennyire játszhat közre,de kb mintha 2-3 hete elvileg szív pár slukk füves cigit.

Mondtam neki,hogy nem kéne.De ő erre csak annyit mondott,hogy sok a gondja ettől jól érzi magát. Szerintem ezért sem keres.Haza ér 5-6 körül a munkából szerintem szív és utána elvan magának vagy fogalmam sincs.


2015. szept. 25. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

"sok a gondja ettől jól érzi magát"

lehet ez az ok...sok a gondja...

lehet nincs kedve senkivel beszélni...


22F

2015. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet,pedig én mindig meghallgattam akár személyesen akár telefonban,mindig lelket öntöttem belé.Ezért mindig hálás volt.Próbáltam felvidítani. Sokszor mondta,hogy ezért szeret mert mindig felvidítom,meg lelket öntök belé a rossz napokon is. Nem véletlenül lettünk mi barátnők.


De aztán lehet most nincs szüksége tényleg senkire.

Csak rossz így,nyilván a gondjait nem tudom megoldani.Ahhoz sok minden kéne,hogy megoldódjon.Ebben nem tudok segíteni :(

2015. szept. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!