Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az olyan emberek,...

Szerintetek az olyan emberek, mint Csobot Adél, aranyosak vagy inkább idegesítőek?

Figyelt kérdés
Ugye megy most ez az álarcos énekes, és úgy láttam valaki oda van teljesen az Adél stílusáért, hogy milyen cuki, mások meg épp ellenkezőleg. Ti hogy vagytok vele?

2020. febr. 18. 06:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem cuki, én nőként nagyon birom a csajt
2020. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem idegesítene.
2020. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
33%

"inkább ilyen röhögcsélő “buta liba” legyen mindenki, mint mindent kritizáló, besavanyodott, àllandóan reklamáló ember"


Igen, biztosan csak ez a két véglet van. Istenem, micsoda kretén emberek írogatnak ide, nem csoda, hogy erre a p i c s á r a igény van.


A p i c s a kiba...ttul idegesítő, és nagyon szomorú, hogy ez valakinek cuki. Ez mindent elmond az emberek szellemi állapotáról.

2020. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem, keves utolsó! Nyilván nem ez a két véglet van, mint ahogy az is túlzás, hogy csak cukinak gondolni vagy utálni lehet, de a kérdező így tette fel a kérdést. Ha pedig ilyen drasztikusan választani kell a kettő közt, akkor nekem az a válaszom, amit fentebb olvashattál.


Egyébként erős túlzásnak tartom, hogy az én válaszom alapján szűrted le azt a következtetést, hogy ostoba az emberiség. Véletlenül sem szeretném magamat fényezni, de nyugodtan olvasgass más kérdéseknél is válaszokat, aztán gondold át újra, hogy a sok TÉNYLEG ostoba, írástudatlan közt valóban én vagyok e az, aki tükrözi az emberiség pusztulását :))


Tudod, én aszerint az elv szerint élek, hogy “élni és élni hagyni”. Ha nem tetszik valami a TV-ben, elkapcsolok, ahelyett, hogy bámulnám tovább, fennhangon szidnám a családnak a Csobot Adélt és közben írnám ide a hozzászólást, hogy milyen elviselhetetlen :) szerintem inkább azért szomorú ebben az országban a közhangulat, mert az éltet itt -szinte- mindenkit, hogy valamit utálni lehessen. Itt a jó sem jó, ha meg valami tényleg rossz, akkor pláne. Tudod, szerintem inkább az a baj, hogy valakinek van arra ideje, kedve, energiája, hogy mocskoljon egy másik embert/céget akármit az interneten, ahelyett, hogy levonna a neki megfelelő következtetéseket és tovább lépne. Ha pedig a vihogó, jókedvű Csobot Adélt és egy ilyen állandóan utálkozót mérlegre állítok, akkor igen, nekem az első szimpatikusabb. Ha te ebből azt vonod le, hogy buta vagyok, igazàn sajnálom, szerintem csak az nem érti, amit mondok, aki nem akarja :)

2020. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!