Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira idegesítőek az emberek...

Annyira idegesítőek az emberek de nem?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek?

Annyi ilyen történetem van és annyira utálok már buszozni hogy az hihetetlen.

Gyűlölök.

1 történetem:


Egyetemről megyek haza, péntek délután,busz tele, heringparty.Természetesen aki csak 10 percet utazik annak is a sz*ros távolságival kell jönnie..nehogy véletlen azok tudjanak leülni akik 2-3 órát utaznak...

Beakartam tenni a bőröndömet de mondta a sofőr hogy ne..hozzam fel. Felhoztam és letettem magam mellé. Erre száll fe legy nő, ( idős..) megáll mellettem és flegmán rám néz hogy "leülhetnék?.." Mondom hát..őőő... itt a bőröndöm..hova tegyem, a fejemre?

Erre elmegy hümmögve morogva és egy nem idén barnult 50-es dagadt férfi mellé bekéretőzik, majd elkezd szidni neki a buszon totál hangosan. A cigány pali meg odaüvölt nekem a busz másik végéből hogy a" k**rva anyádat te r*ibanc köcsög! Majd ha 12 órázol akkor megtudod milyen az élet.


Hát én ott ültem teljesen összerezzenve a buszon. Azt sem tudtam köpjek vagy nyeljek.

Szörnyűséges volt... sírni tudtam volna.

Meg mikor felszálláskor megy a tolongás meg löködés.

Meg valaki épp beesik mikor odaér a busz és beáll az elé is aki már 10 perce ott áll. A pofátlanság teteje.

Én mindig átadom a helyem mindenkinek,idősnek,terhesnek vagy ha látom hogy nem bír állni. De mikor például a terhes nők ELVÁRJÁK hogy átadd a helyed..azt nem bírom elviselni. A terhesség egy állapot nem egy érdem. Nyilván ÉN IS átadom a helyem nekik de gyűlölöm mikor teszik ki facebookra hogy "nem adták át a helyet, ott ültek.." Hát basszus van szája minden embernek. Ha megkéri azt a másik illetőt aki ott ül, akkor biztos hogy 100/99 ember átadja a helyét.

Ti mit gondoltok erről?

MODINAK: nem veszekedni akarok, csak érdekel más véleménye a témáról

Érdekelnek a gondolataitok.

Ti mit gondoltok erről?


21/L


2017. szept. 19. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Én azt hogy gyenge vagy.
2017. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nálatok milyen buszok járnak hogy az ülések felett nincs bőröndtartó?
2017. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami udvaris.
2017. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy meg a minimum hogy nem magunk mellé tesszük a bőröndöt hanem vagy a lábunkhoz préseljük be vagy nem ülünk le. Gondolom te se örülnél ha egy utas bőröndje miatt kellene állnod nem?
2017. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
tedd le a jogsit, probléma megoldva, am tényleg kell hogy legyen az ülések felett ilyen böröndtarto valami.
2017. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
De igen, nagyon idegesítő vagy.
2017. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ez egy tavolsagi es az en borondom egy hatalmas borond.

Nem fogok 2,5 orat acsingozni a borondommel. Mg jo hogy leultem. A neni aki flegmazott ,2 megallo utan leszallt.

2017. szept. 19. 20:13
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Igen tedd fejedre. :D

Az "idős" hölgy meg ne rinyáljon, ha van még a buszon ülőhely.


Ülőhely átadás: Ha én is kifizetem a teljes árú jegyet/bérletet, akkor nekem is ugyanolyan jogom van ülni, mint másnak. Ha én ültem le hamarabb (pl hamarabb szálltam fel (nem tolakodva)),akkor én addig ülök, amig le nem szállok.

Viszont: Nem ülök le "rászorulóknak" fenntartott ülőhelyekre. Nem ülök le 10-15 perces utakon.


És igen, munkából hazafele menet nekem is jólesik ülni (ha van ülőhely).

2017. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, ha te is kulturálatlan módon utazol(bőrönd elhelyezése) ne várd hogy más másképp viszonyuljon hozzád.
2017. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Milyen kulturalatlan? Mirol beszelsz ne haragudj?

Hisz epp irtam hogy altalaban mindig atadom a helyem.

A sofor mondta hogy vigyem fel a borondot,mert zarva a csomagtarto,ezert igy tettem.

Hagytam volna Gyorben a palyaudvaron a borondot? Vagy ezt hogy kepzelted el megis?

Pont en vagyok aki amugy mindig szo nelkul atadom a helyem,pedig szedelgek ha sokaig allnom kell.

Hat nehogy mar acsingozzak 2,5 orat egy buszon emiatt.

2017. szept. 19. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!