Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak akkor keresnek az...

Miért csak akkor keresnek az emberek meg ha bejelenteni valójuk van?

Figyelt kérdés
Egy hónapon belül 2 ismerősöm azzal keresett meg hogy babát vár. Ezt képesek közölni. Semmo szia hogy vagy vagy valami. Erre hogyan kellene reagálnom? Hozzá tenném en mindig kerestem őket, csak valahogy a vissza kapcsolás tehát az oda vissza erdeklödés nem történt meg ezért én is abba hagytam s felek utani erdeklődésemet.
2020. febr. 19. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Baba várás az örömhír, lehet azért hogy újra vissza kapjanak vagy hogy épp most tudnak veled foglalkozni. Fontos ember vagy számukra csak nekik is sok dolguk lehet ahogy neked is
2020. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki valakivel normális őszinte baráti kapcsolata van akkor nem csak ilyenkor keresi a másikat. Hanem jóban rosszban. Lehet hogy csak az én felfogásom. És akkor sem ugy kezdi hogy babat varok meg stb. Mit várt? hogy egyből ugrok majd hozza azok utan h nem keresett? En meg meguntam h en keresem ö meg nem.
2020. febr. 19. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Légy picit türelmesebb, én is így vagyok vele. Régi barátaimra szépen rá írtam és nem is régiben, elmentünk inni, kajálni és beszélgettünk. Meg is leptem őket ezzel hogy rájuk írtam. Én kezdeményeztem a találkát ez így van na és? Ettől ugyan olyan fontos leszel nekik.
2020. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én speciel örülök az ilyennek, nekem ez azt jelzi, hogy bár eltávolodtunk egymástól amiatt, hogy mindenki a saját életét éli, még mindig vagyok neki annyira fontos, hogy egy ilyen volumenű bejelentést kvázi személyesen közöljön velem (értsd, nem a facés cuki boritóképből tudom meg). Szóval szerintem ez egy tök jó dolog.


Próbálj kicsit kevésbé megkeseredett lenni, jót tesz. 🤷‍♀️

2020. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kölyköt vár valaki, akkor nemcsak pl.: téged talál be, hanem szinte mindenkit, hogy jelezze, ő milyen ügyes. Az jó dolog, hogy te keresed a másikat, de szerintem ha azt tapasztalod mondjuk 2 esetben, hogy nincs megfelelő viszont reakció, akkor én tutkó hanyagolnám a továbbiakban. Szerintem próbáld ki ezt a stratégiát, és utána keress más, értelmesebb embert, akivel a kölcsönösség elvét jobban ki lehet alakítani.
2020. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!