Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális egy kapcsolatban,...

Ez normális egy kapcsolatban, vagy mást kellene keresnem?

Figyelt kérdés
A párom nem ért semmihez,és nem is akar mondván ,hogy mindenkinek megvan a saját szakmája.31 éves férfi.Emellett körülbelül 1-2 éve súlyosan lázadozik mint egy 15 éves kamasz.

2015. máj. 12. 12:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

ez most mit jelenet?

elszállt a win és nem tudja újrarakni, mert ő építész?

vagy nem akar áramba nyúlkálni, mert nem villanyszerelő?

2015. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Későn érő?

Ez kevés információ. Dolgozik? Vagy otthon él és a szülei tartják el? Ki ellen és hogyan lázadozik?

Az, hogy "nem ért semmihez", még önmagában nem rossz, ha van egy olyan munkája, amiből meg tud élni. Milyen céljai vannak az életben? Elért már valamit (ez jelenthet egy jó munkát is, bármit)?

2015. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mire gondolsz. Nem szereli meg otthon a mosógépet? Vagy mi?
2015. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mégis csak ért valamihez, nem? A saját szakmájához...

Amúgy Szerinted az ember attól lesz értékes és szerethető valaki, ha sokmindenhez ért, vagy többmindenhez ért...? Vagy bármihez is ért...? Mert szerintem nem.

Számomra egy olyan ember értékesebb, ha lehet ilyet mondani, aki, ha akár semmihez nem is ért kvázi, de van érzelmi intelligenciája.

Te hogy vagy ezzel?

2015. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fogalmazd meg légy szíves pontosabban, mit takar ez a kérdés.


Mert ha egy link tróger és lázadó kamaszkorát élő pasi a férjed, akkor az is más, meg az is, ha van egy munkája, ami mellett máshoz már nem ért, pl. képtelen lerakni a laminált padlót egy haverral, és szakembert hív.


Meg az is más, ha műveletlen, és semmihez se tud hozzászagolni se, számomra az is nagyon nagyon gáz, mert én szeretek elbeszélgetni a férfiakkal művészetről, könyvekről, történelemről...stb. de lehet, te nem, és akkor számodra ez nem gáz...

2015. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy az váltja ki belőle a lázadozást, ahogy te hozzáállsz, mint emberhez... Hogy ő nem tud megfelelni neked talán sohasem, mert arra talán csak egy polihisztor volna képes... És esetleg ez frusztrálja őt
2015. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Már 6 éve élünk együtt.Fiatalon elvesztettem a családtagjaim egy részét,emiatt nem bírtam magam megvédeni sem és mindegy volt kivel vagyok csak szeressen.Most vagyok 23 ő 31 .Régen is észrevettem,hogy gondok vannak vele,de nem bírtam megvédeni magamat vagy mindig visszaédesgetett hogy szeret ,és én vagyok a mindene.Nagyon ingerült és ez mindennapos nála.Reggel ha felkel és dolgozni megy.Megvan neki mindene mert kikészítem neki,de talál idegeskedni valót.Aztán este lefekvésnél.Tárgyakat dobál,csapkod,kiabál.És észresem veszi szerinte ez természetes meg dolgozni megy meg ilyenek.Jó pár háztartási dolgunkat összetörte már.És bocsánatot sem kért megmagyarázta hogy a tárgy volt nem megfelelően gyártva.Hitele is van ami csak növekszik.Nem sokról indult 200 ezerről.Az anyja miatt kellett felvennie de az nem fizeti neki és így már 1 millió.A családja másik fele nagyon gazdag,minden szobába vesznek 3d tévét csak úgy,motorokat,stb.de a fiúk meg albérletben hitellel nyomorog.Még annyiban sem segítenek,hogy ehessünk gyümölcsöt a fáról.Már elkezdett inni is,kevés pénzből is megveszi .Én próbálom beosztani a pénzt,kiszámolni a keretet de ő fizetéskor összevesz mindenből a legmárkásabb legdrágábbat nem étel hanem bor,ropogtatni való.vagy nagyon drága szalámi ami csak kenyérre való ,és nem érdeklik a következmények.Aztán jön pár munkatárssal aki szintén megveszik.De azok egyedül élnek a szüleikkel nem albérletben .Közös állataink is vannak pedig amiket ő akart én nem.Képes akkor is megvenni a kannásbort ha már csak 5 ezre van egy hétre mondván hogy megérdemli.Nem figyel rám mint egy férfi.Sosem simogat meg,csókol meg.Ez mindig így volt.Én megsimogatom minden nap szeretetből ő meg aztmondja fáradt.Ha eljutunk a szexig is kb.ilyen vetkőzz nyomjuk.Lázadozik a munkahelyén.Kaphatna délutános pótlékot,éjszakásat is, de ő lemond róla,mert nem tetszik a műszak.Mehetne hétvégén de nem megy elég neki épp csak kenyérre mert ő pihenni akar itthon.Vagy épp szabadságot vesz ki azért mert megy egy kedvenc műsora.Édesanyámat 2 éve nem engedte ide még Karácsonyra sem,mert kitalálta hogy nem szereti mint egy lázadozó kamasz és ő sem megy le még nyáron sem pedig édesanyám nyaraló helyen lakik.Gyereket sem akar,sokszor hazudozik nekem ilyen komoly témákban csak hogy ne is nyagassam.A családja is nem család hanem mint egy Bank.Gonoszak,nem családként videlkednek és párom pont ezért lett agresszív amit észre sem vesz.Már nem bír aludni és ezért engem sem hagy mondván hogy minek alszok annyit mert ő már fenntvan hajnalban.Ha ő nem tud aludni más sem tegye.Ha nemtetszik neki valami addig kiabál amíg el nem éri vagy toporog és szuszog közben.Próbáltam vele leülni beszélni hogy ez így nem mehet tovább meg hogy akkor váljunk el szépen de ő hülyének néz engem.Pedig én sosem ártottam neki.Nem tud változni sokszor próbáltuk.A szülei,és a papája is ilyen neki.Ebbe nőtt fel.A vicc,hogy mesélte hogy milyen rossz gyerekkora volt neki.És azok estek neki rosszul amiket most velem csinál.Közbe meg a családi háttere miatt valahol sajnálatra méltó is.Nem állnak mellette tehát nem lenne senkije és szerintem tényleg szeret mert látszik rajta meg mondja is.Két oldala van,ez meg egy nagyon cuki kedves,aki azt akarja,hogy öleljem meg és elmondja hogy egy nőt sem kedvel annyira mint én és nem bírna elhagyni.Ha épp kedves a cicánkat is édesen simogatja,kedvesen beszél velem is.Addig tart az a baj amíg nem jön pl.az hogy kicsim menjünk el ebbe a boltba.Mire én én a másikba szeretnék.Na akkor jön a vita.Más férfi megtanul minden félét őt nem érdekli semmi csak ha hazajön tévézhessen meg hogy mindenkinek megvan a saját szakmája.És nem eszik asztalnál.Be kell neki vinni az ebédet ,vacsorát az ágyba,lemorzsázza magát .Mondtam neki hogy nekem egy férfi kell és ezek a dolgai kiábrándítóak de csendben mormog amikor beszélek hozzá amikor meg nem bírja tovább elkezd kiabálni.Hozzátenném az én családom sem fenékig tejfel.Egy alkoholista rokon maradt a nyakamra meg édesanyám,ő is kicsit furcsa de ő legalább kezelhető.Más 23 éves gyereket tervez,esküvőt,én nekem meg a minden napos idegeskedés van.Én tanulni szeretnék most.Félretenni jogosítványra,és kocsira.Ő helyette márkás tévét akar pedig van tévénk.Továbbtanulni meg főleg nem akar velem.Nekem vannak komoly céljaim,ő meg egy lázadozó kamasz.Aztmondja kereshetek mást de úgysem találok nála jobbat mert mindenkiben van hiba.Egyébként szerettem,meg az eltöltött éveket,nem akarok neki rosszat de már nembírom vele.Ő neki is irogatnak csajok mostanában még örülnék is ha valaki beköltözne a helyemre így nem lenne egyedül.Csak a közös dolgainkat sem tudom hogyan osztanám el.A legtöbbet,sőt mindent én vettem míg ő annak az árából bort vett,de még is ha itthagynám pár cuccal sajnálnám.ÉS EZ CSAK EGY KIS TÖREDÉK AMIT ELMESÉLTEM..Már tavaly Karácsony is szörnyű volt.Ha lemegyek anyuhoz max 2 napot maradhatok különben veszekedik velem.Mindenki akarja hogy maradjak de én jöjjek hozzá vissza mert egyedül van.Lemehetett volna ő is de lázad.Én szépen megterítek asztalhoz,próbálok mindig kedves lenni,szép dolgokat csinálni az életben,még házimunkánál is énekelgetek,táncolok,ő meg a családja meg ordítanak.Mit lehetne tenni?
2015. máj. 12. 13:16
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

szted van ember aki ezt elolvassa?

foglald össze

2015. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak az elejét, de szerinted van ennek így értelme? Találhatnál ezerszer jobbat. Keress barátokat, hogy ne függj ennyire senkitől.
2015. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tény,hogy utólag hosszú lett bocsánat.De tényleg,mindenben lázad,Vagy kiabál.Köszönöm,hogy válaszoltatok nekem.
2015. máj. 12. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!