Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálunk gazdagokat a...

Miért csinálunk gazdagokat a hülye emberekből?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a sok "influenszerre", meg az ilyen semmitmondó tartalmakat feltöltő emberekre. És milliós követő táboruk van. Hülye emberek gazdaggá tesznek hülye embereket. Miért? Nem értem.


Itthoni példának mondjuk Gáspár Lacit említsem. Műsorokban szerepel. Instán követik csomóan. Miért? Mit tett ő? (Semmit amúgy). Komolyan emberek követik instán? Kíváncsiak arra az emberek, hogy hol nyaral, és mit ebédel?

Eleve hogy került ő reflektorfénybe? Hülye mint a tököm. Viccesnek egyáltalán nem vicces. Jóképűnek se mondanám.


És hülyére keresi magát belőle. Csak meg kell nézni az oldalát. Lamborghinivel, Rolexekkel, Designer ruhákkal villog. És miért? Mert a hülye emberek követik, akarják, kíváncsiak rá, lájkolják, sztárolják.


2020. febr. 19. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Abból nem lesz gazdag, hogy instázik. Azt mondják rá, hogy jó hangja van. A koncertjeivel keresi a pénzt.
2020. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Jogosnak vélem a kérdést bárkire is vonatkozóan, aki ebbe a témakörbe tartozik. Egy mintát látnak bennük sokan, egy példaképet, akik követni szeretnének, mert el szeretnék érni ők is (legalább majdnem) azt a népszerűséget, gazdagságot, hírnevet, érdeklődést, amit ők elértek. Ha azt nézzük, sokáig nagyon sokan nem voltak képesek bármilyen közönség elé kiállni, és bármilyen produkciót előadni. Erre a net, és a kevés tartalom adása kiváló alkalom. Valahogy a társadalom igénye lejjebb ment, jelenleg erre van igény. Sajnálom, hogy jelenleg ez elég.
2020. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Biztos létezik Gáspár Laci koncert... Nagy hírét nem hallottam mondjuk, de biztos ad koncertet.


De teljesen nyilvánvaló, hogy nem abból van ennyi pénze. Hanem a TV-s szereplésekből, a szponzorokból / szponzorált tartalmakból, satöbbi satöbbi.

2020. febr. 19. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam.

Csak a sok okos megy beszólni, meg megírni a nagy véleményüket, beszélnek róla stb...

Sokan ebbe hidd el, hogy bele sem gondolnak.

Én így voltam a kedves Manuellel. Vagyis ki nem állom a gyereket, de nem mentem Youtube-ra kommolni, mert én ugyan nem fogom növelni a nézettségét.

2020. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon egyetértek! Nem is a Gáspár Laci félékkel van elsősorban gond, bár az is elég nagy probléma... Belefutottam nemrég olyan videóba, régi ismerősöm csinálja, olyan kérdésekre válaszolgat, hogy szokott-e maszturbálni, mit gondol az egyéjszakás kalandokról, kipróbálná-e lánnyal stb. Közben ül a kamera előtt és zabálja a levesét. Egy másik megmutatja a lakását, egy harmadik épp rendet rak a konyhában és ezt videózza!! Komolyan és van 500-600 ezres követőjük, megtekintésük, kapják a kommenteket mennyire imádnivalóak. Komolyan nem értem, ennyire megérett az emberiség a pusztulásra? Egyébként facebookon is ez megy kicsibe. Valaki megoszt egy közhely idézetet, begyűjti a lájkokat rá. Soha nem posztolok semmit, nem látom az értelmét hasznát, de nem olyan rég kíváncsiságból megosztottam egy 45 perces videót, amiben egy sokat bizonyító, szakmailag valódi sikereket elért szakember beszél egy nagyon fontos témáról, szerintetek hányan lájkolták,vagy nézték meg? Lehet ha egy egy mondatos Szabó Péter idézetet osztottam volna, nagyobb sikert értem volna el. Értem én, hogy bizonyított, hogy az emberek alapvető szükséglete a kukkolás, és a mások életének figyelemmel kísérése, de mégsem tudom ép ésszel felfogni, hogy valaki ül otthon a kanapéján és az szórakoztatja, hogy neve nincs emberek bepillantást engednek az életükbe.
2020. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gaspar Laci meg oke, engem jobban idegesitenek a TikTok “muvesznok”, a kifutot meg nem latott instamodellek + a sok self-made vallalkozo meg life-coach, vlogger
2020. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lathatoan te “gazdagitod” oket, mert ezekszerint tudod miez, foglalkozol vele, idodet ra pazarlod. Ne irigykedj :). Ha meg nem vagy az, minek baxod fel magad ilyeneken, ha mas az ertekrended. Mar ha mas. Mert akinek mas, az ezen nem puffog - tapasztalatom szerint.

Feltetelezem irigykedsz, hogy “nulla befektetessel” egyesek elobbre jutottak mint te abban, amit csinalsz. Ha tudod, hogy ertekesebb vagy, akkor viszont ne legyel bolond/hulye hogy ezen rugozol! ;)

2020. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amire van igény, abban van pénz, ilyen egyszerű.

Én se feltétlenül értem, de azt se, hogy miért olyan zavaró ez... engem nem érdekelnek ezek az emberek, nem nézegetem/követem őket, nem zavarnak. Legyenek boldogok.

2020. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

annyira baromság ilyen dolgokon pörögni...jobb neked, ha ezzel idegesíted magad?


a kicsit is okos ember már rájött, hogy ameddig a világ pénzközpontúan működik(és erre minimális esély van, hogy változna a közeljövőben), addig azokat a lehetőségeket kell kihasználni, amivel pénzügyileg előrébb jutsz.


az meg már mindenkinek a saját döntése, hogy mit vállal a pénzért.


ha Gáspár Laci így keres pénzt, szíve joga...te nem teszel hozzá az ő vagyonához, akkor miért zavar?

2020. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!