Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A takarítónőnek nem az a...

A takarítónőnek nem az a dolga, hogy takarítson?

Figyelt kérdés

Suliban a fiú öltözőben miután mi éép, hogy megérkezünk, velünk szedetik föl a szemetet, ermt szerintük mi dobáltuk szét. ÉRtitek? Még a kabátot sem vehettük le, már takarítunk..


Van pár gyerek aki visszaszólt, hogy Most mi szedjük össze? Szedje maga! azért van...


Egyetértek vele! Még, ha mi is dobáltuk volna el (nem szokásunk egyébként, van kuka) akkor is, ha már elmentünk másnapra össze KELL szednie! Ezért fizetik..


Oké, hogy nyomorúságos az élete, de akkor is! Ne, hogy már az első gyerekkel szedesse föl... Egyébként alap, hogy kidobjuk magunk után a szemetet.. (tényleg nem mi voltunk)


Meg sokszor csak úgy beszólogatnak ,hogy mire visszajövünk az összes szotyimagot, meg szemetet szedjük össze, amit eldobáltunk! (mintha szotyiznánk :D)


És mi meg elfolytott röhögéssel mondjuk, hogy jóó... Összeszedjük!!! (mint a munkásjózsi a "főnöknek")


Meg beszólnak azért is, emrt morzsa van a padlón! Mit akarnak? nyaljuk föl? Komolyana következő az lesz, hogy emgfogom a seprűt, a kezébe nyomom és mondom ,hogy Néézzee. Ezt úgy hívják, hogy seprűűűű. Ezzel kell elvégeznie a dolgát..


Felmosnak, de azt is úgy, hogy még a 3 éves húgom is szebben csinálná.. végigszlalomoznak a folyosón és kész..


2020. febr. 20. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen az, amikor a nevelés csúnyán el van cseszve.


Nem felszedni magad után a szemetet kb azon a színvonalon van, mint az állatkerti állat, ami szégyen nélkül hagyja ott a piszkát a földön. A takarítónőnek van akkor is dolga, ha ti normális ember módjára felszeditek a szemetet.


Amúgy kicsit idősebb vagyok, mint te, de eddigi életem során soha meg sem fordult volna a fejemben, hogy az iskolában, vagy az étteremben vagy a munkahelyeimen direkt megnehezitsem mások munkáját, mert ez egyrészt tiszteletlenseg az illetovel szemben, másrészt meg magamról állítanék ki egy kövér szegénységi bizonyítványt. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én inkább felszedem magam után a mocskomat, mint hogy egy link, elkényeztetett alaknak tűnjek.

2020. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Én nem gondolom, hogy te voltál, de a takarítónőt - vagy bárkit - "senki"-nek nevezni, és apukád befolyásával dicsekedne gyerekes és undorító dolog.

Te sem vagy több annál, aki takarít, emberek vagytok mindketten.

Ezért vagy beképzelt.

2020. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok: diák voltam. Most vezető vagyok, de még most sem bánok úgy a takarító személyzetemmel, mint te bánnál. Kis takony
2020. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

Én alapvetően a kérdezővel értek egyet.

Nyilván szántszándékkal nem dobálunk el szemetet, ez egyértelmű, de nehogy már egy takarító utasítgasson egy diákot! Semmiféle alá-fölé rendeltség nincs közöttük.

De a kérdező és az osztálya is elég nagy birkák, hogy hagyják, hogy egy takarító dirigáljon nekik! Oda kell elé állni, és meg kell neki mondani, hogy nem, nem szedem össze a szemetet, ugyanis az a munkája, tudtommal ezért kapja a fizetést, és addig örüljön amíg nincs nagyon rend, mert lehet akkor eggyel kevesebb takarító fog kelleni, és vége a jó világnak, lehet menni a gyárba 3 műszakozni, aztán ott próbáljon meg bárkit is utasítgatni!

A diákok nem takarítani járnak az iskolába, hanem tanulni, hogy - jó esetben - ne kelljen egész életükben mások mocskát takarítani!

2020. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
A tanárnak meg az lenne a dolga, hogy nyakon csapkodja az ilyen elkényeztetett kis taknyokat mint te. Egyáltalán honnan veszed a bátorságot hogy megmond egy felnőttnek hogy mi a dolga? Nem vagy te senkinek a főnöke, csak egy kis hülye akit eltartanak a szülei és egy középületben héderel egész nap.
2020. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Elég rossz fogalmatok ven mindezekről. Amikor a takarító ír ide, hogy miért nem csinálják meg a diákok helyette a munkát, akkor milyen dolog ez, hát a diákot dolgoztatni, szégyen, ezért kapja a fizetését. Bezzeg amikor a diák írja ugyanezt kapja a szidást, hogy mit képzel, megmondja mi a dolga, meg nem szedi össze a másik szemetét a takarító parancsára. Hát szép. És igenis megmondhatom h,ogy mi a dolga! Az a dolga, hogy takarítson! Ezért takarító! Én tanulni járok az iskolába, és a szemetemet a kukába dobom, ahova való!


A takarítónők nem végzik el a dolgukat. Ezen mi nem világos? Ha már nem volt képes tanulni, nem akart jobb állást szerezni, akkor legaláb viselje el! Én a jövőmért járok iskolába, azért, mert nem elég az, hogy a szüleim baraknak politikusok közé. Én MINDENT megteszek azért, hogy a tanulmányaimból a legtöbbet kihozzam, és az nem abból áll, hogy holmi takarító munkát elvégzek mások helyett!

2020. febr. 20. 20:00
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Te azért jársz iskolába, mert nincs más választásod :) A takarítőnő munkaköri leírásád meg nem ismered, valószínűleg azt a kifejezést sem ismered, hogy munkaköri leírás, így nem tudhatod, hogy az-e a feladata, hogy minden osztálytermet kitakarítson minden áldott nap. Elképzelhető, hogy úgy van leírva benne, hogy hetente 1X. No erre mit lépsz kis görcs?
2020. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Remélem egyszer takarító lesz belőled te ostoba kis senki
2020. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen. Egyszer takarító leszek! és kitakarítom ezeket a prolikat innen! Egész nap csak itt lebzselnek a suliban, kávézgatnak, mert nincs jobb dolguk... reggel 6 előtt már itt vannak és este 8-ig is. Eléggé egyértelmű, hogy csak itt dolgoznak...


Fuu. egyszer majd... Majd nézhetnek. Amikor elkezdődik a takarítás! Dolgozni egyik se akar, de pénz az legyen. Akkor menjenek koldulni! oda valók!

2020. febr. 20. 21:05
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen taknyokat, mint te be kéne állítani egy hétre takarítani a többi 1300 kölyök után, aztán a te véleményed is megváltozna. Neki a gyerek darab darab, tök mindegy ki cseszte össze a helyiséget, attól hogy van takker nem jogosít fel senkit, hogy lusta legyen lehajolni az elrejtett szemétért vagy ne használja a budikefét nagy dolog után.
2020. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!