Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadtam az önéletrajzom...

Beadtam az önéletrajzom személyesen egy suliba takarítónőnek, mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Érettségivel rendelkezem illetve szakmunkás bizonyítvánnyal.. mikor értesítenek hogy mehetek e vagy sem? Mert fontos lenne elkezdenem már dolgozni.. kb mennyi idő mire mondanak valamit, felhívnak vagy értesítenek emailon keresztül? Azt is elmondják hogyha elutasítottak? Mert jó lenne nem ezen kattogni, és várni a semmire akkor. Máma mentem be, és jelentkeztem..

2017. szept. 25. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy ezt miért nem ott kérdezted meg ?

Én 2 max 3 napot szoktam adni, 3 . nap után már nem foglalkozok a hellyel ahova jelentkeztem.

2017. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne várj, adj be máshova is jelentkezéseket. Összeszerelő cégekhez jelentkezek, 2 hetente újítják meg a hirdetést sokan sok helyen még sem keresnek. A börtöntölteléket persze marha nagy érzékkel válogatja be egyből mindegyik.
2017. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú önéletrajzot adtál be?
2017. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De volt egyáltalán felvétel?

Hirdettek állást? Vagy csak úgy próba-szerencse alapon beadod pár helyre?

Szerintem nyugodtan keress tovább. Aztán majd valamelyik biztosan összejön. Sajnos van olyan hely, ahol egyáltalán nem is értesítenek, ha nem téged választanak.

2017. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem általában 1-2 hét szokott lenni az átfutási idő. Ha addig nem jelentkeznek, akkor nagy valószínűséggel nem téged választottak.
2017. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok ha lecumizod az igazgatot meg megszakadnod sem kell.
2017. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!