Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fémalergiám van, hogy...

Ha fémalergiám van, hogy tudnék órát hordani? Sehogy? Hozzáér a csatt a bőrömhöz, és nagyon kis idő elteltével sebes lesz a kezem

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fesd le színtelen körömlakkal.
2020. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arany óra? Teljesen műanyag óra? (Van olyan, ami nem mutatós, hanem számkijelzős.) Az óra alá húzol egy olyan csuklóvédőt, amilyent a teniszezők szoktak.
2020. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Derítsd ki, hogy pontosan melyik fémre vagy allergiás és olyan órát vegyél, ami nem tartalmazza.
2020. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én is szenvedek a nikkeltől. Még az arany is tartalmazhat nikkelt, nekem az óralap arany, a szíj bőr. Így kb 8 órát a kezemen lehet de egy idő után viszketni kezdek.

Az aranyóra sem megoldás. A barátnömnek nagyon szép van titánból. Az nem tartalmaz nikkelt.

2020. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)

A körömlakkos megoldást próbáltam, és nem értem az okát, de nem lett jó tőle. Sebes már nem lett, de viszketett...

Az alergiavizsgálat jó ötlet, ill. Èn akar egy műanyag órában is benne lennék, mert amúgy is elég sportos tipus vagyok. Csak találjak olyat...

2020. febr. 20. 21:35
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Fitnesz karkötőt vagyok kénytelen hordani én is, 100% műanyag és üveg.

De majd akarok venni valamikor egy rendes nikkelmentes órát, csak az a baj nem szeretem a számlaposat, digitálisok viszont elég csúnyák

2020. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!