Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb lesz ha minél előbb...

Jobb lesz ha minél előbb hozzá szokok hogy amikor segítség kéne úgysem lesz mellettem senki sem? 21/F

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok. Itt vagyok most 21 éves és egyre jobban ezt veszem észre. A szüleimnek is már csak egy gond vagyok, amit szóvá is tettek.

2020. febr. 21. 08:10
 1/9 anonim válasza:
21%
Törődj bele hogy a társadalom haszontalan kis csótánya vagy
2020. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítséget lehet, hogy kapsz. De a segítség nem azt jelenti, hogy más megoldja a problémáidat. Azt neked kell megoldani. Legfeljebb segítenek benne. De neked kell tenned magadért.
2020. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki a saját maga sorsának kovácsa. A gyengék mindig is elhullottak, és az erősek maradtak fenn, ez az evolúció lényege.


Ha gyenge vagy, akkor fogadd el, hogy nyomorult életet fogsz élni. Ha erős vagy, akkor pedig teszel ellene

2020. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Lényegében igen. Ha nincs benned-mögötted valami extra, akkor így néz ki a helyzet. Ha nincs támogató családod, már kialakult támogató baráti köröd, sok pénzed, jó kinézeted vagy bármi más, akkor ebből fog állni az élet.
2020. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúha ezek a Darwinista beszédek, a gyenge elhullik, az erős fennmarad... Én nagyon óvatos lennék az ilyen beszéddel, mert mindenkinél van erősebb, és mindenki elé tud támasztani az élet olyan próbatételeket, amiket nem tud megoldani. Nem csak másokkal szemben mutass türelmet, hanem önmagaddal szemben is.


Ez nem egy olyan kérdés, amire itt választ fogsz kapni. Mindenki más hozott dolgokkal indul el az élet útján. A 20-as évek kezdete egy magánéleti krízis. Érdemes lenne felkeresned egy pszichoterapeutát, akivel tudnátok beszélgetni az életvezetésről.


Indulni mindenkinek indulnia kell egy úton és ennek a milyensége leginkább azon múlik, hogy mennyire bízol magadban. Hajrá! Ne add fel!

2020. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. A nőknek nem a pénzed vagy az izmaid kellenek, hanem a személyiséged. Az első kettő múlandó dolog, az utolsó viszont a sírodig elkísér.
2020. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Én tudom, hogy van Isten ès így sosem érzem magam semmilyen szituban egyedül.Rengetegen kèrdezték, hogy hogyan vagyok képes ennyire stabil lenni...nos a hitem miatt.

Istennek bármit elmondhatok így sosem eszem magam belülről ès mègha nem is szóban, de mindig mindenre kapok választ tettekben ès segítséget is onnan, ahonnan nem is számítanék rá.

2020. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ELdöntötted, hogy így van és keresed rá a bizonyítékokat, így működik az emberi agy, ezért vannak a véleménybuborékok is. Őszintén amúgy nem tudom ilyen és hasonló kérdésekre milyen választ várnaka z emberek? Olyat mint amit az első írt? Egyetértsünk? Vagy győzködjünk hoy nem igaz? Erre meg jön a sopánkodás, hogy "nem akarom hogy győzködjenek, úgyis tudom, hogxy így van" Akkor fenének kérdezed? :D Ez az egész kb hozzáállás kérdése. Rád amúgy számíthatnak mások? Aktívan szervezed a közösséged? Kezdeményezel? Kérsz segítséget ha kell? Vagy csak várod?
2020. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóra ne halgass , ő a szemét csótány , aki ilyenet ír egy nem toppon lévő embernek.

Ami a kérdést illeti ..Nekem ilyen szempontból mindig jó volt igaz, szüleim mindenben támogattak, szerencsés vagyok.De! Jó pár éve amit tudok, próbálom elintézni saját erőmből , mert nem lesznek örökké. Sajnos ilyen az élet. Legyél olyan erős , hogy a legrosszabat is elviseld, de mindig a legjobbat várd:)

2020. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!