Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kirugott és azt mondta velem...

Kirugott és azt mondta velem senki nem akar dolgozni, mi volt a szándéka ezzel? Ha ez igaz is lenne miért mondta ezt el nekem?

Figyelt kérdés

Nem ez volt az ok amiért kirugott de utána ezt mondta nekem. Hogy velem nem akar dolgozni senki.

Még ha ez igaz is lenne ami amúgy állítólag nem igaz mert kérdeztem a többieket mindegy, miért mondta ezt nekem?

Direkt bántani akart?

Amúgy annyira meg a tört ezzel.... Azóta ezen gondolkozok hogy miért ilyen bunkó hogy ilyet mondd nekem!?

Amugyis látta rajtam hogy nulla önbizalmam van, nehezen megy a beilleszkedes, zárkózott vagyok, erre még ilyet mondd miután kirug hogy velem senki nem akar dolgozni....

Hogy lehet valaki ilyen?

Mi volt ezzel a szándéka?


2020. febr. 10. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira meg a tört ezzel helyett azt akartam írni hogy annyira megbantott ezzel, atjavitotta a billentyű.
2020. febr. 10. 13:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy fiatal 30 éves férfi volt a főnököm nem egy 50 éves aki nem tudja hogyan mennek a dolgok ezért írom hogy nem értem miért mondta ezt nekem
2020. febr. 10. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy nem is lehet igaza, ugye?


Tőlünk most rúgtak ki egy kollégát, pont ezért. Ő szentül hitte, hogy mindenhez is ért, közben meg a háta mögött az anyjába küldte mindenki. Mikor többen bementek a HR-re, hogy vagy a fazon repül, vagy ők lépnek ki, na akkor lett kirúgva.

2020. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Persze, szerinted a kollégák mindig igazat mondanak? Nálunk is van akivel nem lehet dolgozni, de mikor itt van eljátszák, hogy jóban vannak, utána meg kibeszélik...

Ha meg tényleg nem ez volt a baj veled, akkor meg beléd akart rúgni még, mivel ahogy jellemzed magad, pont olyan vagy, akibe bele lehet rúgni.

Lépj túl rajta, a következő helyen meg próbálj kicsit fejlődni, hogy nyitottabb legyél.

2020. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kellett valami kifogás és ezt találta ki.

Vagy tényleg ezt mondták neki a kollégák. Nyilván neked nem fogják a szemedbe mondani. Haragudj csak a főnökre, ne rájuk. Jó taktika.

2020. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem hazudott, csak a többiek nem akartak megbántani.
2020. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Az is tökjó, ahogy lenézed az 50 feletti férfiakat.
2020. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csicsikusz válasza:
Ha ilyen kollégáid vannak, akik az igazat sem merik a szemedbe mondani, jobb is hogy nem vagy már a társaságukban. én mindig a szemébe mondom valakinek ha valamit nem úgy csinál ahogy kellene. Ezt úgy hívják Őszinteség. Emiatt senki sem harapta meg le a fejem, max utána nem haverkodtak velem, ami igazáből őket minősítette.
2020. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!