Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletlen lenyúltam egy kávét,...

Véletlen lenyúltam egy kávét, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel bementem egy boltba reggeliért meg pár apróságért, és mivel vidékre megyek éppen,nagy és nehéz táska volt nálam,amit betettem a tolós kosárba.Direkt mindent elé pakoltam,de ezek szerint véletlenül egy ilyen kis műanyag üveges kávé hátra csúszott.A kasszánál nem sípolt semmi,mielőtt elpakoltam kivettem a táskát a kosárból és ott már minden egyben volt.Most itt a vonaton vettem észre hogy a kávé nincs rajta a blokkon.Nagyon gáz,de sajnos tényleg nem vettem észre. Egy elég nagy áruházlánc egyik üzletéről van szó.Hétfőn megyek haza,ha akkor bemegyek hogy bocsi ez így jött ki,és kifizetném,az úgy jó vagy mit csináljak?
2020. febr. 22. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb, amikor ott járok megmondom, hogy kimaradt egy kávé a múltkori fizetésnél és húzza be most, mert rosszul érzed magad, ha nem fizetheted ki.


Buum! Problem solved.

2020. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer kicsempésztem majdnem fél kiló májat. Se nekem, se a kasszásnak nem tűnt fel, csak néztem a blokkot és nem volt rajta. Szerencsére én még ott észre vettem és ki tudtam fizetni.
2020. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat első és harmadik válaszoló! Kedves második, ne legyél értetlen. Van jobb dolgom is mint 200 forintos kávékat lopkodni, honnan gondolhattam volna hogy nem lett beütve amíg nem néztem meg a blokkot?
2020. febr. 22. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Én már nem hoznám szóba, hidd el ôk sem örülnek, ha ilyen semmiségeken kell tökölni. Tiszta a lelkiismereted, nem direkt csináltad, az a lényeg.
2020. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy amikor legközelebb megyek, akkor mondanám, hogy bocs, ez volt, a biztonság kezdvéért visszavinnám bontatlanul, de beszélnék róla, és természetesen kifizetném.
2020. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!