Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez pusztán a véletlen műve...

Ez pusztán a véletlen műve vagy van benne valami? (Kpopperek! )

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már több mint egy éve, hogy a SVT a kedvenc bandám és ez idő alatt, olyan dolgok történnek, ami összefüggésbe hozható velük! Pl. Ültem tesin, és a kosár palánknak olyan volt az árnyéka, mint a SVT logója. Holott nem is hasonlított maga a palánk rá.

Vagy, mentem a boltba és megláttam, egy doboz lekvárt aminek a márkája az volt, hogy Carat(SVT fandom név)



2019. jún. 8. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Más dolgok is hasonlítanak híres logókra, de nem veszed észre mert nincs rá "kiélezve" az agyad.


Azért vetted észre, azért társítottad az alakot a logóhoz, mert fan vagy. Én például észre se vettem volna.

2019. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is volt már ilyesmi. Csak én pl olyan rendstámot láttam ami majdnem Exo volt. Meg csomó mindennek a bts a rövidítése, van egy ilyen tánc iskola is.🤣
2019. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!