Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb dolog,...

Mi volt a legszebb dolog, amit életetekben láttatok?

Figyelt kérdés
Tényleg bármi lehet... Egy megkapóan szép nő, egy gyönyörű táj, valami, amire a mai napig pontosan emlékeztek.
2020. febr. 22. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Svédország tavai. Tihany és környéke. Pár pillanat amikor az anya először meglátja a gyermekét (orvosként dolgozom).


Viszont alapvetően nem sok szépség van a világban.

2020. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Már volt egy pár az életembe, de legelöször a gyrekeim születése volt, mikor rögtön oda adták öket. Akkor tudatosodott ténylegesen, hogy az amiröl 9 hónapig beszéltünk, éreztük, ténylegsen ott van elöttünk.


Férjem szeme is az egyik legszebb számomra.


A világ több részén jártam. Talán ami lenyügözött New Yorkban a felhökarcolók magassága, mennyisége.


Maldív szigetek vízalatti világa is iszonyatosan szép volt. Talán ami ott a legjobban tetszett, hogy a vízalatt teljesen más hangot hallasz és más világot is látsz egyben.


Tavaly voltunk egy Földközi tengeri hajó úton, és ott 6 M magas hullámok között voltunk egy napot, és az is lenyügözött, ahogy azt az óriás hajót dobálta a szél, és le fel a hullámok között....


De talán az egyik legszebb tenergpartnak Horvát tengert tartom. Régen sokat jártunk oda és hiába láttam a világ több gyönyörü tengerpartját, a horvát tengerpart még mindig lenyügöz.

2020. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Haley üstökös, csillagász távcsővel.
2020. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Tengerpartból szerintem is a horvát a legszebb.
2020. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

A Tátra gleccserei, a Hargita mindenhogy (szülőföldem), az aggteleki cseppkőbarlang.

De főleg a pillanatok szépek nekem, például ami még eszembe jutott az Balatonfüred, viszont visszagondolva az nem is tetszett nekem annyira, csak azt élveztem, hogy a párommal vagyok. Ez pedig máris emelt a helység felé egy rózsaszín ködöt :)

2020. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
A Grand Canyon, Monument Valley. Portugáliában az Algarve. Ezeket emelném ki.
2020. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

izmos férfitest,buszmegálló XD,sarki fény,szívárvány,jól szerkeztett képek az instán,odaadó szeretet,virágzó szerelem


És te kérdező mit láttál az életedben eddig ami a legszebb volt neked?

2020. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Jónéhány nő, akit láttam.
2020. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer egy magas dombságon kirándultam Budaörs környékén. A dombtetőn hatalmas távolságokra, kilométerekre lehetett ellátni, majd vettem egy szép nagy friss levegőt :D Hát az valami hihetetlen jó volt. Csak nézni a messzeségbe, egy felhő sem volt.
2020. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Születésem óta szürkehályoggal éltem, amit nem vettek észre az orvosok, aztán két évvel ezelőtt megműtöttek. Emlékszem milyen volt, amikor először kimehettem a kertbe: fantasztikus. Láttam az apró részleteket amiket addig sosem, a fűszálakat, a kis szőrszálakat egy méhecske potrohán, a fa leveleit, a színeket és mintákat... Mostanra már nagyjából hozzászoktam, de minden egyes nap rácsodálkozom, hogy milyen hihetetlenül gyönyörű az egész világ
2020. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!