Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt sosem állnak a...

Akik itt sosem állnak a kérdezők pártján és a válaszaik alapján tökéletesek, a való életben is aszerint élnek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Megbántott egy gonosz válaszoló?
2020. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Miért kellene bárkinek a pártját fogni? Leírjuk a tapasztalatainkat, és tudásunkhoz mérten igyekszünk segíteni.
2020. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Jó, csak a legtöbb válasz alapján itt mindenki mindenben hipertökéletes.

2020. febr. 22. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, altalaban akik itt tokeletesnek hiszik magukat azok az eletben is annak es ott is kritizalnak mindenkit. Na de nyugi, az ilyen selejteket az eletben is mindenki ruhelli es keruli, nem veletlenul itt elik ki magukat. Ne is vedd magadra, az ilyenek szinvonalon aluliak. Ismertem nem egy ilyet es mindenki utalta oket kb.
2020. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Aki tökéletes, az való életben is tökéletes?

Jó kérdés!

2020. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki a tökéletes, és mi alapján az? :)
2020. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kívülről mindig könnyebb szemlélni az adott helyzetet. Nyilván ezért kérünk itt az oldalon segítséget és ezért is adunk. Ettől függetlenül nem kell megfogadni és azt sem jelenti hogy pl én ha adok tanácsot, akkor ha velem történne hasonló szituáció akkor reflexből jól reagálnék rá. Viszont a hozzászólásokból új megvilágításba kerülhetnek a dolgok, amikből megfejtheted a magad igazságát. Az már nem a te dolgod, hogy adott illető a saját életét hogy vezeti
2020. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"Akik itt sosem állnak a kérdezők pártján és a válaszaik alapján tökéletesek, a való életben is aszerint élnek?"


Nem, csak jó nekik trollkodni, és földbe döngölni a kérdezőt.

2020. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%

Szelektíven olvasod a válaszokat?

A többség messze nem tökéletes itt, megy a panaszkodás, sírás, meg egymásra licitálás, hogy kinek mennyire rossz.


(És most én is csúnya, gonosz válaszoló lettem, mert nem a te önigazolásod szekerét toltam)

2020. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A legtöbb kérdésnél a válaszolók zöme:


- minden konfliktus esetén csak önmagában keresi a hibát és egyedül meg is tudja oldani a konfliktust úgy, hogy csak önmaga változtat. Ha mégse, simán otthagyja a másik felét, akkor is, ha az az egyik szülője.

- ha már itt tartunk, akár 18 évesen el tud költözni egyik napról a másikra zokszó nélkül

- sohase bliccel (gondolom nem is puskázik, nem is torrentezik...)

- szuperokos. imád sulikba járni, de szinte nem is kell tanulnia a vizsgákra

- szereti a pörgős életet, bír egész nap rohanni. ettől függetlenül mégis ezen az oldalon lóg, bár a kérdezőket már leoltja ugyanezért

- minden körülményt zokszó nélkül elfogad, elvisel

- hiperegészséges életmódot él

- imádja a munkáját, csak a munkájának él és akár 8 gyermekkel is minél hamarabb visszamenne dolgozni

- minden munkatársát elfogadja, ő maga tökéletesen dolgozik, valószínűleg csak ebédkor pihen, de a többiekre egy zokszava nincsen, bármit és bárhogy csinálnak

- ugyanígy nincs zokszava a többi őt körülvevő emberre se, mindenkit elfogad (kivéve a gyakorin kérdezőket)


Ez a mentalitás fogadja az embert bármelyik kérdés alatt!!!


Ezek az emberek a való életben is ilyenek?

2020. febr. 22. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!