Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni vagy...

Mit tudnék csinálni vagy hogyan tudnám elengedni ami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Például most azt hogy szombat vasárnap is van hogy menni kell dolgozni. És most minden héten, eközben a párom már a szombatra is azt mondja hogy ö nem csinál semmit ami munka mert szombat van. Szóval még ez is idegesit,nem csak az hogy mennem kell sokszor.

Majd akarok változtatni ezen, keressek más munkát,de eddig még nem találtam ami tetszene.


Szóval pl ezen is csak idegeskedek folyamatosan.

Egy kicsit a kapcsolat miatt is, a szabadidő miatt is, munka miatt is.


De az is lehet hogy a munkahely váltás nem is lenne jó ötlet. Nem tudom. Bizonytalan vagyok, de így meg mindig fáradt meg ideges :(


Mit csináltatok hasonló helyzetben ? Mi segíthet ? Vagy hogyan lássam másképp ? :/ Több szabadidőt akarnék de nem tudom hogyan amikor a szabadnapomon is menjek be dolgozni ... Valaki hasonló szitu ?


2020. febr. 23. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a céljaidra, amit ezáltal el szeretnél érni: "igen, most még dolgozok hétvégén, de majd anyagilag jobb lesz ezáltal", "nem hiába hozom meg ezt az áldozatot".
2020. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az exem dolgozott ill maszekolt minden hetvegen.

Hàt totàl ellentéted.

-gyakorta szamolgatta a pénzét elöttem hogy csak maszekbol mar milyen rengeteg összejött es ahhoz nem nyul

-engem moszerolt hogy ne merjek sokaig aludni meg semmit csinalni hetvegente hanem tegyem en is hasznossa magam

- ha tàmogattak a szüleim lejaratott hogy neki full égö lenne ha öt tamogatnàk a szülei es nem forditva hogy ö tamogatja öket

-folyamat lenezett mert kevesebbet dolgoztam(heti 5 nap 8 ora)es kevesebbet kerestem mint ö

-es erösitette bennem azt a tudatot hogy attol még ö nem sztahanov mert örömmel siet a haza es a csalàd az elsö

-amikor engem atvettek olyan munkahelyre ahol annyit kerestem mint ö maszekkal együtt csak en 8 oraban nem gyözött irigykedni es lehordani


Soha nem csinalt abbol gondot hogy ö nem a semmittevest meg minden mast csinal hetvegen hanem dolgozik



Masik exem meg hébe hoba dolgozott csak ö meg felnezett ram hogy hogy birok en szorgalmasan minden reggel kelni zokszo nelkül es minden reggel menni dolgozni, ö peldat vett rolam es amikor ö is kesöbb igy dolgozott belölem vette az eröt hogy ö is szorgalmas pontos akar lenni mint en.


Szoval igy is lehet dolgozni jarni

2020. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jobban belegondolva szerintem arra is irigy volt hogy nekem segitenek a stüleim mert neki soha nem segitettek es csorosagban kellett felnönie es szinte fàjt neki ha en kapok penzt csupan olyan jogon hogy a szüleim gyereke vagyok. Szerintem csak kiforditotta hogy jol hangozzon hogy szerinte az az égö hogy ök tamogatnak engem.valojaban idegesiette hogy ugy van penzem hogy nem munkabol.

Merhetetlen önzöseg es irigyseg jellemezte ez miatt lett vege is

2020. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es amugy nem is tàmogatta a szüleit. Jut eszembe! Csak mondott egy olyan dumàt hogy az lenne a normalis. Közben egy Ft ot nem adott nekik soha meg semmit. Max javitott nàluk ha kellett
2020. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Változtatni kell, mert beleőrülsz.

Legyenek célok és ha vannak, akkor koncentrálj, hogy haladj a helyes úton. Ha az kell hozzá, hogy szombat vasárnap dolgozz, akkor motiváljon, hogy igenis jó irányba mész.


Fontos, hogy olyan munkahelyed legyen, amit szeretsz, tehát ha úgy van, akkor válts mihamarabb.

2020. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még ha többet érne a hétvége mint a hétköznap... De ugyanúgy az a nap is 6 ezer körül van. És nem maszek hogy azt mondjam mennyire megéri. Igaz ez is pénz,de a szabadidömet jobban sajnálom. Kicsit irigy is vagyok azokra akiknek több idejük van. És kicsit már szorongok is emiatt hogy nekem nincs. Magamra is alig jutt. És még azzal se tudom nyugtatni magam hogy megéri mert közbe én hiába megyek, a párom meg otthon csak lógatja a lábát ... És közbe ez is idegesit. Pedig ő a férfi ...
2020. febr. 23. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a 6000 4 honap alatt majdnem szaz ezer Ft..
2020. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De néha jó lenne otthon lenni és az otthoni dolgokat csinálni. Vagy csak kikapcsolódni... Nem minden a pénz ha közbe meg idegileg ki vagy... Nem?!
2020. febr. 23. 07:33
 9/12 anonim ***** válasza:

De kötelezö a heti 2 nap szabad. Vagy kethetente 4 nap.

Szoval ketlem hogy heti 7 napot dolgozol.


Figyelj ez tenyleg olyan hogy lehet nyavajogva meg örömmel is csinalni.

2020. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem mennyire idegesit hogy a másik felem bármikor otthon lehet és nem csinál semmit. Talán éppen elmosogat de még az is sokszor megmarad nekem munka után csináljam az otthoni dolgokat. És ha nincs kedvem főzni akkor már is elmegy az a "plusz pénz " gyors kajára ... Szóval még a párom se motivál, és nem is éri meg pluszba dolgoznom .Rájöttem ez is probléma és ez is idegesit . Szóval engem minden de nem tudom mit csináljak
2020. febr. 23. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!