Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan találtátok meg a...

Ti hogyan találtátok meg a boldogságot az életetekben?

Figyelt kérdés
Mi volt az?

2020. febr. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jó munka és szerelmi kapcsolat párhuzamosan. Ez 5 évig tartott. Előtte gyerekkoromban voltam boldog 8 éves koromig. Mások mondták, hogy ez 13 év, és irigyelnek, mert nekik nem volt ennyi boldog évük.
2020. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Véletlenül. Beszélgettem valakivel, aki elkezdte azt csinálni amitől én boldog szoktam lenni, aztán másoknál is megfigyeltem ezt. Visszagondolva, kisgyerek korom óta megvan ez, csak akkor nem figyeltem oda rá. Hogy mi az, azt nem mondom meg, mert megfigyeltem, hogy ha megmondom az embereknek az nem tesz jót.
2020. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem találtam meg pontosan, de úgy érzem egy év múlva már nagyon jó úton leszek hozzá. S reményeim szerint 2 év múlva már tényleg teljesen boldog leszek - terveim szerint :)
2020. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Boldog a házaséletem, mindkettőnknek diplomája van, sikeresek a gyerekeink, menyeink és unokáink. Ez boldoggá tesz.
2020. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!