Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Kívűlről mindig mutatja, hogy ő milyen szép és csinos, elég magamutogató is és nagyon beképzelt. Közben a szobája egy okádék, trehány, mindenhol szennyes ruhák, mindent széthagy, mosatlan tányérokat és bögréket halmoz fel a szobájában.

2020. febr. 29. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Elég gáz.
2020. febr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Tipikus mai rohadt nagy nulla nő.
2020. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Félmeztelenkedik sokszor a bátyja előtt.
2020. febr. 29. 13:14
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj
2020. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Minden női albérlőm ilyen volt.


Azzal semmi bajom, ha halomban áll a ruha vagy ha szanaszép vannak a dolgok. Főleg, ha hétvégén elpakol. Elfoglalt emberek vagyunk, nekem tök okés, ha valaki nem cseszi el a hétköznapjaiban az időt ezzel.


De ha valami undorító és szaga is van, na az már nekem is sok. Nálunk konkrétan a kajamaradék rohadt a mosatlan edényeken és a fürdőszobában is torlódtak a használt borotvák meg a szőrdarabok. Na azért ez nekem is sok...

2020. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Kétszínű xD
2020. febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kétszínű? Mondjuk ezt nem mondanám rá :D
2020. febr. 29. 23:14
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Semmit, szerintem attól még nem okádék egy szoba, csak mert szét vannak hagyva a holmik. Ha két-háromhetente letörli a port, utána porszívózik, felmos, ha padló van, bőven elég. Nyilván ilyenkor előtte össze kell rámolni, különben nem lehet rendesen takarítani. Ha ilyen időközönként vagy akárcsak havonta összepakol, olyankor takarít is, teljesen rendben van, nem számít, ha utána újra széthány mindent, ha egyszer tisztaság van.

Csak legyen egy biztonságos közlekedési útvonal a szobájában mondjuk az ágytól az ajtóig, hogy ne bukjon fel a cuccokban. :D

A mosatlan tányérokat illetően, ha nem penészedik, rohad bele semmi, és nincs szaga, nekem ez sem gond. Én is van, hogy a szobámban hagyok ilyeneket. Azért ne hetekig hagyja ott, ha 4-5 naponta kiviszi, elmosogatja ezeket, bőven jó.

Én nem akadok fenn ilyeneken, nem gondolok semmi rosszat az ilyen lányokról, de a fiúkról sem. Persze szúnyogháló elengedhetetlen az ablakra, mert a legyek megérzik a legkisebb kajaszagot is. Ha legyek szállnak a szobában, az gáz.

2020. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Félmeztelenkedik a bátyja előtt? :O Akkor elmebeteg, egy otthonban a helye begyógyszerezve.
2020. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed egyébként?
2020. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!