Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon beleundtam az életembe....

Nagyon beleundtam az életembe. Elegem van a munkámba is. Hogy tudok kijönni belőle? 26/f

Figyelt kérdés
Unom az életem. Soha nem volt mellettem senki. Csak mindig kihasználtak. Addig voltam csak jó amíg hasznuk volt belőlem. Barátnőm se volt. Soha nem nézett rám úgy egy nő se. Nem kelek senkinek sem. Elegem van
2020. febr. 29. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2020. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ebből sehogy,költözz egy lakatlan szigetre.
2020. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lassanként vedd számba hogy min szeretnél változtatni, egyszerre nem lehet mindent helyrehozni. Jó lenne egy kis környezetváltozás talán és egy hely ahol fel tudnál töltődni. Új ingerek érnének.

Az életnek mi adunk értelmet. Próbálj meg bízni az emberekben, nem mindenki számító és gyűlöletes. Azoktól akik bántanak fordítsd el arcod.

Ha van olyan akiben megbízol öntsd ki neki a szívedet. Ez is segíthet.

Ne csinálj semmi rosszat, kérlek. Mindenki fontos, és nem véletlenül vagy itt a Földön, csak mindig még egyszer kell felállni és menni fog.

:)

2020. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kornyezetvaltozás. Akár hosszabb időre elkoltozni valahova vagy akár új életet kezdeni egy teljesen másik helyen... És mindig tuzz ki újabb celokat amit el akarsz élni.
2020. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy motivált és nem szereted magad. Ráadásul haszonleső vagy, azért segítesz valakinek, hogy valamit kapj érte és ha nem kapod azt amit gondolsz, akkor azt hiszed kihasználnak.

Aki létezik, az kell. Annyira nem ismered magad, hogy azt se veszed észre, ha rád néznek. Ismerd meg magad és kezd el szeretni. Ha ezt a többi ember észreveszi, akkor majd rád néznek és érdekelni fogod őket. Légy önzetlen, ne legyél haszonleső! Foglalkozz olyan dologgal, amit szeretsz!

2020. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg szeretni magad és ne hidd azt hogyha nincs barátod, nem volt barátnőd vagy nem kellesz valakinek stb. nem érsz semmit. Aztán tanulhatsz, vehetsz könyveket hogyan építs fel jó szociális képességet stb.

Tegyél félre pénzt, csinálj businesst, saját vállalkozásodat stb.

Meditálj.

2020. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!